Wpis z mikrobloga

Co ludzie lubią w wakacjach
Jedziesz gdzieś w #!$%@? gdzie jest 2 razy drożej niż u ciebie. Widoki to można sobie pooglądać na zdjęciach bo w rzeczywistości wszędzie pełno ludzi i brzydziej. Zawsze zawodzołam się wycieczkami po zabytkach, czytaj ruinach.
Juz nie mogę się doczekać kiedy #!$%@? z pracy zaczną publikować zdjęcia ze wspaniałych wakacji, a potem będą narzekać, że kasy ni ma. XDDD
  • 24
  • Odpowiedz
@MrMas z tego samego powodu, dlaczego ludzie chodzą na koncerty. Muzyki również można posłuchać w domu ale nie chodzi przecież o to, tylko o poczucie klimatu. Jak idziesz do restauracji, to kupujesz nie tylko jedzenie, ale też np muzykę jeśli np jest grana na żywo, wystrój miejsca i klimat. Ja lubię chodzić po górach, bo jest to dla mnie odstresowujące. Niekoniecznie trzeba jechać na wakacje za granicę, w Polsce również możesz
  • Odpowiedz
  • 12
@MrMas

@Wezwoguleicstont i tak robię, bardziej zajebistych wakacji niż w domu nie miałam


Ale to jest smutne xD

Wracając do wpisu. Ja wybieram miejsca niekomercyjne, gdzie nie jedzie cały spęd ludzi (w sezonie) albo miejsca atrakcyjne turystycznie (ale to w sezonie niskim / poza sezonem). Mnie widok wody ukaja, leczy moją duszę. Na wakacjach może nie odpoczywam fizycznie, za to psychicznie.
  • Odpowiedz
@MrMas: Wygląda to tak jakbyś wybrała w życiu najbardziej oblegane turystycznie miejscówki i narzekała, że tłok xD serio jest tyle fajnych miejsc na świecie, że dla każdego się coś znajdzie - odludne i przeludnione, tanie i drogie miejsca. Z resztą chyba Tobie nie chodzi o wakacje a o samo podróżowanie
  • Odpowiedz