Wpis z mikrobloga

Co ludzie lubią w wakacjach
Jedziesz gdzieś w #!$%@? gdzie jest 2 razy drożej niż u ciebie. Widoki to można sobie pooglądać na zdjęciach bo w rzeczywistości wszędzie pełno ludzi i brzydziej. Zawsze zawodzołam się wycieczkami po zabytkach, czytaj ruinach.
Juz nie mogę się doczekać kiedy #!$%@? z pracy zaczną publikować zdjęcia ze wspaniałych wakacji, a potem będą narzekać, że kasy ni ma. XDDD
  • 24
  • Odpowiedz
@MrMas: no jakimś cudem byłem w miejscach niezatłoczonych i nieprzesadnie drogich, więc jeżeli na to narzekasz to tak, byłaś widocznie w miejscach, które Ci z pewnych powodów nie pasują i stwierdzasz że wszędzie gdzie można wyjechać jest dokładnie tak samo xD
  • Odpowiedz
Zgadzam sie z tym co @MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno , @T3sla , @Pepu323 i @tassie napisali.

Widoki to można sobie pooglądać na zdjęciach bo w rzeczywistości wszędzie pełno ludzi i brzydziej.


@MrMas: To dotyczy tylko najpopularniejszych miejsc w wysokim sezonie ale i wtedy można to obejść (na przyklad pojawiając się tam o świcie i pozostając do nocy/zamknięcia, bo większość turystów w takich miejscach korzysta z form zorganizowanych więc napływają masowo tylko w określonych godzinach). Mnie się tak udało zorganizować Tadź Mahal, Machu Picchu, Góry Tęczowe, plaże z pingwinami w RPA, Angkor i wiele innych miejsc teoretycznie zadeptanych już przez turystów.
A jest też sporo takich miejsc w których turystów za wielu nie ma (zazwyczaj ze strachu) więc nawet nie trzeba szukać terminów "poza sezonem" jak choćby cały piękny
  • Odpowiedz