Wpis z mikrobloga

@RedBulik: Kukiz to szmata, to jasne, ale przyznam, ze nie pojmuję dlaczego Czaskoski TERAZ zrobił to co zrobił. Sam PiS mówi, że to prezent do grzania przed wyborami które już tuż, tuż. Ba, będą mu wyciągać to w wyborach prezydenckich i na pewno zwiększy to frekwencję wśród wyborców piss. Spokojnie mógł to zrobić jego następca w Warszawie, albo i sam Czaskoski po wyborach prezydenckich jakby przegrał, no i rozsądnym byłoby podkreślanie
  • Odpowiedz
nie pojmuję dlaczego Czaskoski TERAZ zrobił to co zrobił.


@FrasierCrane: A dlaczego nie teraz? Jakby to zrobił po wyborach to by ktoś gadał, że specjalnie czekał do wyborów i oszukał katolickich wyborców. Jakby to zrobił przed wyborami prezydenckimi to też by ktoś powiedział że zrobił prezent pisowcom czy konfiarzom, jak po wyborach to patrz wyżej. Zawsze byłby "nieodpowiedni czas". Tutaj nie ma co się zastanawiać kiedy, konstytucja określa państwo polskie jako
  • Odpowiedz
@Deladomboix: Dodajmy jeszcze, że ten Maksiu z bojówki Legii, którego pozdrawiają, jest aresztowany za pobicie na Litwie współpracownika Nawalnego, prawdopodobnie na (biało)ruskie zlecenie. Podobnie jak z tym środowiskiem powiązany był sędzia, a raczej szpieg, Szmydt, który zwiał na Białoruś. No, ale wiadomo winne PO bo kiedyś zapowiadali reset XD
  • Odpowiedz
  • 0
@RedBulik 30 lat temu już śpiewał że życie zmiennym jest
slowa: Kukiz; muzyka: Piersi)
Czasami jest slonce
Czasami jest deszcz
Czasami jest mrocznie
Czasami jest wiersz
Wszystko zmienia sie
Na przemian
Raz jest dobrze, a raz nie
Slonce wschodzi i zachodzi
Zawsze kazdy inny dzien
Bedzie dobrze, jesli zechcesz
Jesli tylko tego chcesz
  • Odpowiedz
@Deladomboix: kibicowskie zwierzęta to coś co mnie odrzuca od chodzenia na mecze, ba sam byłem fanatykiem jak miałem 14-18 lat bo mnie mnie koledzy namówili, z perspektywy czasu to dobrze że #!$%@?łem stamtąd bo doszło do mojej głowy na jednym meczu że śpiewanie #!$%@?ć policje i rzucanie najgorszych epitetów w stronę kibiców z drużyny przeciwnej jest po prostu głupie.

Pamiętam jak mi chcieli spuścić #!$%@? bo jakiś tam baner nie rozwiesiłem
  • Odpowiedz