Wpis z mikrobloga

już odrobiłem 90% rangkingu gdzieś, ale ta gra mnie #!$%@?.iła. gramy sobie a typ do mnie pisze , że miss click, gdzie chciał postawić itd. wdałem się z nim niepotrzebnie w dyskusje, mówie ze tu nie ma cofania ruchów na chess. on mi tłumaczy że robi się neutralne ruchy i wraca do pozycji. Powiedziałem ze za duzo zamieszania z tym, jak ja robie mouse slipa to najczęściej się poddaje i następną grę biorę. Coś tam jeszcze jęczał, mi już morale spadły bo będzie marudził , że to przez to przegra, z tego wszystkiego zrobiłem jeden głupi ruch (choć nie przegrywający) i się w tym momencie wkur.wiłem. powiedziałem mu że straciłem kompletnie koncentracje na grze przez jego jęczenie i jeśli to dla niego kwestia życia i śmierci prosze ma wina i się poddałem. niech idzie se zwalić z radości że ma peak ranking.
dodam też, że ten miss click to nie było podstawienie figury. po prostu gorsza poza.

człowiek się focusuje, stara, a tu jakiś gnój musi wszystko zepsuć cały focus. I chu.j bombki strzelił.

#szachy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czym się tu przejmować ignorujesz typa i tyle. Raz na jakiś czas każdemu się zdarza, nigdy nie robiłem żadnego przywracania pozycji, ani innych gówien. Czy to była moja pomyłka, czy przeciwnika. Grasz dalej jeśli to mozliwe, albo się poddajesz jak wpadka była bardzo kompromitująca i nie chcesz tego bronić i tyle.
  • Odpowiedz
@Averte kiedyś typ mi zarzucał oszustwo. Wdalem się w dyskusję i przegrałem na czas ( ͡º ͜ʖ͡º) od tego czasu nie dyskutuję, chyba że naprawdę coś sensownego.
Co do missclicka to widziałem takiego "missclicka na żywo", na zawodach rangi mistrzostw. Zawodniczce wypadła figura z ręki i stanęła na polu, podwalila tym samym hetmana. Ale nie miała z tym problemu - przyznała ze ok bo postawiona figura
  • Odpowiedz
@Averte: Ja potrafię cofnąć jeśli to naprawdę będzie missclick. Jak ktoś podstawia mi hetmana gdzie ewidentnie chciał go wymienić lub zbić moja bierke. Co to za satysfakcja z wygranej. Jeszcze rozumiem na bulletach takiego czegoś nie cofać, bo tam czas to element gry i czasami jak chcesz przestawić bierke za szybko to Cię może pokarać missclickiem.
  • Odpowiedz