Wpis z mikrobloga

Jaka żenada, Morawiecki twierdzący, że służby dobrze działały bo nie było zamachów terrorystycznych. A korupcja to była za Tuska tylko, to to nawet nie jest aferka.

I potem siedzi taka starsza pani na Podlasiu i ogląda republikę z takimi shortami i myśli sobie: no ma rację też nasz premier, nie było zamachów a gdzieś indziej były. To faktycznie pan Morawiecki dbał o nasze bezpieczeństwo a ta koalicja z Tuskiem to kłamcy i Niemcy

#sejm
  • 4
  • Odpowiedz
@BronislawCzevak: @robert_blaszczykowski To znaczy ja nie wiem, czy on wiedział, czy nie wiedział, ale istnieje duża możliwość, że nie wiedział. Jest nawet taka wypowiedź ministra Raua, on powiedział, zmęczony powiedział do podsekretarza stanu Wawrzyka: "Zrobiłem coś strasznego, ale imię Morawieckiego pozostanie nieskalane" - z czego można wywnioskować, że on nie raczył Premiera poinformować. Wie pani - przywódca kraju wie tylko to, co powiedzą w TVPiS, a w TVPiS przecież o tym
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski: emeryci nie oglądają komisji i nie czytają wypoku oglądają tradycyjne media a telefon to mają stacjonarny.
Kiedyś oglądali TVPIS a dziś TVR, Trwam i lokalne a tam pełna kontrola nad publikacją treści - odpowiednio zmontują i wyjdzie że tamci kłamią a Maowiecki mówi prawdę.
Emeryci nie interesują się polityką (często tak mówią) nic nie wiedzą albo nie chcą słyszeć o aferach. Wiedzą za to kiedy kolejna 14-tka i gdzie głosować
  • Odpowiedz
@red7000 to działa tak jak w Watykanie, podwładni wiedzą że mają na głos nie mówić żeby nikt nie nagrał i nic na papierze nie przekazywać do góry, żeby taki Morawiecki mógł później mówić że nic na ten temat nie wiedział.
  • Odpowiedz