Wpis z mikrobloga

Spójrzmy prawdzie w oczy. Azjatki to nadkobiety; ładne, wolno się starzeją, są uległe i spokojne, wiedzą po co istnieją. Zachodnie kobiety to zwykły smród; niektóre bywają ładne ale szybko przed 30 muszą kogoś złapać bo termin ważności się kończy, są pyskate, aroganckie, myślą, że są lepsze od facetów, mają ostro nasrane we łbie. Armia przegrywów jest efektem wychowania takich neurotycznych i głupich kobiet, które wpajają swoim synom nieprawdziwe wartości na temat życia oraz właśnie kobiet.

#kobiety #azjatki #wychowanie #swiat
  • 54
  • Odpowiedz
@Dziki_Bigos: zależy skąd. Najpiękniejsze są Azjatki z Korei południowej, dużo modelek pochodzi stamtąd. Japonki mają często bardziej pociągłe twarze. Chinki są 'pucowane'.

Tak czy inaczej polecam spróbować zobaczycie jak duża jest różnica na plus
  • Odpowiedz
@xzn_: #niepopularnaopinia którą w dużej części podzielam, natomiast nazywanie jakichkolwiek kobiet "nadkobietami" jest dla mnie nadużyciem. Gdybyś dorwał piękną Japonkę o mentalności Japonek z okresu IIWŚ, to byłbyś wielkim wygrywem, ale popatrz co się dzieje z gówniarami w Koreii Południowej: kult USA! To samo co się stało w Japonii po jankeskiej okupacji. Farbowanie włosów, puszczalstwo, pyskowanie. Je mi líto, ale to se ne vrati, panie Hawranek... No a Chinki i zachodnie
S.....a - @xzn_: #niepopularnaopinia którą w dużej części podzielam, natomiast nazywa...

źródło: comment_KLfni5Z8DwSSZOHI15Cr8RBHjnLDjrKI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@SamiecAlfa: #januszeazjatek proponuję pobyć w Korei na dłuższy okres czasu i się przekonać na własnej skórze jak to jest z Koreańskimi pięknościami. Co do tego, który kraj ma najpiękniejsze kobiety Korea, Japonia czy Chiny jest ciężko zdecydować. Geny są tak pomieszane, że pomimo iż czasem faktycznie widać różnice i można odgadnąć z jakiego miejsca dana kobieta pochodzi to ogólnie ciężko jest na co dzień to ocenić. Dałbym Wam parę zdjęć Koreanek,
  • Odpowiedz
@Soju: Ale tu nie o samą urodę idzie, bo w każdej narodowości znajdziesz piękność. Nawet w Niemczech. Chodzi o mentalność. Ktoś uważa, że są takie, jakie być powinny, czyli usłużne wobec mężczyzny, mające do niego szacunek itd. Tak było, ale szybko być przestaje.
  • Odpowiedz
@SamiecAlfa: W tym się zgodzę w 100%. Ja tutaj tylko poruszyłem temat urody ze względu na parę zdań wypisanych wcześniej. Np. nie da się zgeneralizować urody Chinek bo te ze wschodu (blisko Korei, Tajwanu), z południa, z zachodu wyglądają kompletnie inaczej. Ogromny kraj, tam jest cały wachlarz do wyboru. Od Azjatek wyglądających jak Turczynki po Azjatki, które tutaj wielu służą za przykład kobiecości.
  • Odpowiedz