Wpis z mikrobloga

Spójrzmy prawdzie w oczy. Azjatki to nadkobiety; ładne, wolno się starzeją, są uległe i spokojne, wiedzą po co istnieją. Zachodnie kobiety to zwykły smród; niektóre bywają ładne ale szybko przed 30 muszą kogoś złapać bo termin ważności się kończy, są pyskate, aroganckie, myślą, że są lepsze od facetów, mają ostro nasrane we łbie. Armia przegrywów jest efektem wychowania takich neurotycznych i głupich kobiet, które wpajają swoim synom nieprawdziwe wartości na temat życia oraz właśnie kobiet.

#kobiety #azjatki #wychowanie #swiat
  • 54
  • Odpowiedz
@xzn_: Bez kitu, niedawno miałem służbowo styczność z pewną mieszkającą od lat w Polsce Japonką. Sądząc po jej mężu mieli gdzieś po 60 lat spokojnie, ale jak się odwróciła, to z figury można by było jej dać 20.
  • Odpowiedz
@xzn_: chyba zacznę robić jakieś statystyki ilu mężczyzn na wykopie narzeka na kobiety (ogólnie i polskie ;)), a ile kobiet na mężczyzn... może i kobiet mniej na wykopie, ale i tak chyba proporcjonalniej narzekają mniej. A potem faceci się dziwią, że tyle czasu #tfwnogf... eh... ;)
  • Odpowiedz
@marysuistyczna: narzekają bo trudno się odnaleźć w rzeczywistości w której kobiety maja schizofrenię. Kobiety chcą i dominującego i jednocześnie uległego faceta, chcą postawić na karierę i jednocześnie stworzyć normalną rodzinę. Zjeść ciastko i mieć ciastko. A co gorsza gdy facet staje się dobrowolnie kurą domową to nim po pewnym czasie pogardzają.
  • Odpowiedz
@ufos: napisałam, że proporcjonalnie... w sensie np. ilości aktywnych mężczyzn i aktywnych kobiet na mirko ;) Z tym byłoby w... uj roboty, więc po prostu mi się nie chce :P

Chyba wyrobię sobie nawyk dawania takich osób na czarną listę, bez odpowiadania na te prowokacje. Ja rozumiem... pożalić się... (no dobra, nie rozumiem żalenia się na mirko na związki :D), ale jak czytam wpisy jakie to są beznadziejne, szmaty, dziwki,
  • Odpowiedz
@xzn_: a myślisz, że kobiety mają lepiej? Nastały takie czasy, w których i mężczyźni i kobiety muszą się odnaleźć, dużo się zmieniło... I ludzie żyją trochę metodą prób i błędów ;)

Kiedyś było prosto - kobiety zajmowały się domem, facet dbał o kwestie materialne i bezpieczeństwa, dzieci miały słuchać rodziców i starszych. Każdy wiedział jaka jest jego rola. Nie mówię, że było lepiej czy gorzej, było inaczej, ale każdy wiedział
  • Odpowiedz