Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #truecel

Powiem tak nie chce mieć nigdy dźwiewczyny i w sumie to nawet nie chce żeby jakaś do mnie zarywala (nie będę wiedział jak się wtedy zachować XD) z drugiej strony to czasami można poczuć się jak odpad genetyczny jak żadna cię nie pożąda lub nawet jak On cię nie pożąda bo jednak bycie pożądanym przez Geje/Bi to znak tego że masz co najmniej Ok Geny, Po prostu czasami czuję się tak jakby ludzie mieli by blokade na mnie w tych sferach, Czasami zadaje sobie pytanie "czy naprawdę jest aż tak źle" (odpowiedz: Tak Źródło: Lustro filmy i zdjęcia) A jak u was to wygląda? Ci którzy byli niewidzialni dla Dziewczyn no i Gejów/Bi przy okazji Macie tak jak ja, Kompletnie was to nie obchodzi czy też może Macie można by to powiedzieć "żal" że zawsze byliście ignorowani? Jestem ciekaw choć nie musicie odpowiadać jak nie chcecie
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@power-weak Mi sie podoba julka z kołchozu ale boje sie zagadać, czasami kontakt wzrokowy z nia łapałem ale ona pewno myśli że ja brzydki ehh bo zawsze jak na mnie patrzo kobiety to wykręcają ryja
  • Odpowiedz
@power-weak: Ja jestem tym przypadkiem, który kiedyś dostawał zero atencji od kogokolwiek, a teraz zagadują do mnie zarówno dziewczyny jak i geje oraz bi więc mam porównanie. Najlepsze jest to, że niby mam teraz powodzenie, ale mental przegrywa mi pozostał xD
  • Odpowiedz