Wpis z mikrobloga

Czyli chcecie powiedzieć, że Stanowiski zaaranżował filmik, który nie było fejkowy (brak AI, brak fabrykacji, brak manipulacji montażem), a następnie nagrał 30-minutowy odcinek, na którym wyśmiewa ludzi, którzy uznali go za prawdziwy?

Skąd ludzie mieli wiedzieć, że to fejk skoro nagranie było prawdziwe? Aha, na podstawie dwóch randomowych wydarzeń (pokroju wciągnięcia człowieka do silnika na lotnisku), w których była zaburzona linia czasowa xD przecież doskonale wszyscy pamiętają kiedy to było, no tak.

Tak więc to byłoby na tyle w temacie wielkiej giga orki na lewkach xDD Już pomijając fakt, że te tlumy dziennikarzy co się na to ponoć nabrali to zaledwie chory Lis, naćpany Kapela i nawiedzony Giertych xDD ehh że wy wstydu nie macie z tymi fikołami xD pozdro chlopaki dobra robote robicie

#przemyslenia #bekazpisu #bekazprawakow #kanalzero #stanowski
mmenelica - Czyli chcecie powiedzieć, że Stanowiski zaaranżował filmik, który nie był...

źródło: comment_1616850981KrAy2YR2qo7es03crSgP5R

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mmenelica bo to nie on opublikował pod swoim imieniem i nazwiskiem lub nazwą kanału a stonoga jako wyciek, czyli coś nielegalnego, bez wiedzy jak to pozyskał (gdyby okazało się to prawdą stanowski mógł pozwać stonogę i jego "informatora")

Do tego wsadził poszlaki mówiące że coś jest not yes

Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@mmenelica: sprawdzić film pod kątem ai i ingerencji w montaż, ale nie pomyśleć o tym, że ktoś sobie szopkę urządził i nie sprawdzić kilku zdarzeń przytoczonych w kilkuminutowym filmiku + stanowski gadał, że bali się że stonoga może prosić o orginalny plik, a nie ten skompresowany, ale nic takiego nie miało miejsca. Więc no to jak nie prosił o oryginał, by tam sprawdzić metadane to w jakieś tam figle migle
  • Odpowiedz
@mmenelica nic nie zrozumiałeś i manipulujesz jak klasyczny lewak. Stanowski wyjaśnił, że nie naśmiewa się z normalnych ludzi tylko z dziennikarzy których obowiązkiem jest weryfikacja informacji. No i oczywiście manipulacja bo oczywiście tuzy lewackiego dziennikarstwa z wyborczej i innych ściekowych gazetek łyknęły fejka bez jakiegokolwiek sprawdzania. Lewicowi zwycięzcy Grand Press XD
  • Odpowiedz
Skąd ludzie mieli wiedzieć, że to fejk skoro nagranie było prawdziwe?


@mmenelica: od weryfikacji powinni być dziennikarze, skoro puścili przynętę bez sprawdzenia, to są co najwyżej kopistami wiadomości, a nie dziennikarzami
  • Odpowiedz
od weryfikacji powinni być dziennikarze, skoro puścili przynętę bez sprawdzenia, to są co najwyżej kopistami wiadomości, a nie dziennikarzami.


@winsxspl @Ja-szczur Ja bym polemizował. Znajdzie mi ktoś chociaż jeden profil dowolnego medium, który podał ten filmik dalej, albo jeden artykuł, który grilluje Stanowskiego na podstawie tego filmiku?
  • Odpowiedz
@mmenelica: Sporo ludzi na samym początku afery jednak zachowywało zdroworozsądkowe, ostrożne podejście, zamiast wydawania przedwczesnych wyroków, a teraz budujecie narracje "skąd mieliśmy wiedzieć..., nagranie przecież było prawdziwe..."
I żeby nie było, nie wyśmiewam ludzi, którzy dali się wkręcić, ani nic z tych rzeczy, nie każdy ma czas wszystko weryfikować co jest w internecie, po prostu prostuję taką narracje jaką tutaj próbujecie wcisnąć, że nie dało się tego przewidzieć.
(Już któryś
BlueTony - @mmenelica: Sporo ludzi na samym początku afery jednak zachowywało zdrowor...

źródło: nie

Pobierz
  • Odpowiedz
Stanowski wyjaśnił, że nie naśmiewa się z normalnych ludzi tylko z dziennikarzy których obowiązkiem jest weryfikacja informacji.


@Ja-szczur: I po co kłamiesz? Przecież śmiał się też z Giertycha, który nie jest żadnym dziennikarzem. Typ dosłownie nagrał ustawiony filmik, w którym w dziwny sposób odnosi się do Giertycha, publikuje go poprzez Stonogę, Giertych reaguje i Stanowski teraz: wow, nie wierzę, jak on tak mógł zareagować XD.
  • Odpowiedz
@Holaustin przestań manipulować lewaku. Stanowski jasno powiedział że nie naśmiewa się ze zwykłych ludzi. A Giertych, który jest politykiem i najbystrzejszym prawnikiem ko nie zalicza się do tej grupy. Już z samej racji bycia politykiem powinien ostrożnie podchodzić do niesprawdzonych informacji.
  • Odpowiedz
tylko z dziennikarzy których obowiązkiem jest weryfikacja informacji.


@Ja-szczur: Szkoda, że taki z niego przykładny dziennikarz, a zapomina o czymś takim jak obiektywność dziennikarska. No, ale jak to się mówi - nie gryzie się ręki, która karmi. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Holaustin ja rozumiem, że wy lewacy macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem ale postarajcie się bo nie chce mi się wszystkiego tłumaczyć jak dziecku. Słowo tylko w moim zdaniu nie oznacza, ze wyłącznie śmiał się z dziennikarzy. Ja wiem że może wyda ci się to skomplikowane ale jednak spróbuj to ogarnąć. Dziennikarze to była główna grupa którą wyśmiał (tak 90%), byli też politycy i lewicowi pato influencerzy. Słowem wszyscy którzy karmią
  • Odpowiedz