Wpis z mikrobloga

Ludzie zdziwieni, że PiS na Podkarpaciu wystawia Obajtka z 1. Przecież tutaj można by było psa ubrać w garnitur i podpisać logiem jedynie słusznej partii, a śmietanka intelektualna i tak by na niego głosowała. Kij WE WSZYSTKIE partie i ich darmozjadów łaknących unijnych diet, ale to trzeba mieć kefir zamiast mózgu by iść i świadomie dać X przy akurat tym pacjencie.

#polityka #sejm #wybory #bekazpisu
  • 38
  • Odpowiedz
Obajtek jest super popularny wśród pisowców


@colliee: bo dla nich Obajtek = Orlen, a Orlen miał potężny PR w TVPiS, sponsorował dużo wydarzeń sportowych.
Nie raz jedyna stacja w promieniu kilkudziesięciu kilometrów to właśnie były CPN czyli Orlen. W dodatku te Orleny faktycznie jako-tako wyglądają w porównaniu z wiejskim sklepem u Grażynki, można hot doga zjeść i kawę z ekspresu wypić, jak we wsi nie ma żadnego fast fooda to jedyną
  • Odpowiedz
@Przegrywek123 Objechałem praktycznie całą Polskę i zadbane Podkarpacie w porównaniu do niektórych zadupi w innej części kraju jest jak biały Paryż do Norylsk-a. A głupi ludzie są w całym kraju.
  • Odpowiedz
@emasele Prywatyzację #!$%@? każda opcja polityczna i Kaczyński i Waltz. I sędziowie pisu i PO. I ratusz PO i pisu.

Dosłownie leciały wyroki na ludzi z ratusza Waltz
  • Odpowiedz
Ech co wybory komentarze w stylu:
- Podkarpacie murem oddzielić,
- Sprzedać, oddać to Ukrainie,
- Safari organizować, jak małpy w zoo pokazywać.
A potem niespodzianka że głosują na „swoich” jacy by oni nie byli. Doprawdy to zagadkowe…

PS Polecam się wybrać na to słynne Podkarpacie i zobaczyć jak w rzeczywistości wygląda. Wsie bardziej zadbane i lepiej wyglądające niż te poniemieckie ze Śląska.
  • Odpowiedz
@Viesti: @Necron
Wykopki krzyczący, że kaczor dyktator dzieli polaków, piszą w tym samym czasie, że osoby z podkarpacia to ciemnota i debile oraz trzeba ich odgrodzić murem, a najlepiej przyłączyć do ukrainy. Wypok fejs jak zwykle. Ciekawe ile im zajmie kolejne przejście do opozycji i #!$%@? na KO.
  • Odpowiedz
@swiety1906: dlatego właśnie mam zamiar zagłosować na obajtka - niech się dostanie, #!$%@? przed polskim wymiarem gównosprawiedliwości czym udowodnimy że to państwo nie jest nic warte i będzie śmiech na całą europę że typ z zarzutami sobie normalnie na legalu wystartował w wyborach i jeszcze coś w nich ugrał, no bo nie oszukujmy się - frekwencja będzie w #!$%@? niska więc do urn (niestety póki co tylko wyborczych) pójdą dziadki po
  • Odpowiedz
@swiety1906 ludzie wybierali celowo Mejze. Miał jakieś #!$%@? miejsce ,ani pierwsze ani ostatnie, a był jednym z tych co się dostali. Ludzie są tacy głupi, że nawet takiego cwaniaka co nic nie ma.do zaoferowania (no chwile przed wyborami zaczął gadać jak to nie pogoni Tuska i zasral całe miasto banerami, nawet ponoć zasłaniał plakaty kolegów z partii xd)
  • Odpowiedz
@Viesti oj kolego, ja jestem z Podkarpacia i rozumiem o czym pisze OP. Czysto, pięknie i wspaniale tylko że na głębokich wsiach (i nie tylko) mentalność jest taka że szkoda się produkować.
  • Odpowiedz