Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Powiedzcie mi wasz punkt widzenia. Różowa ma frienda którego poznała w liceum i kumplują / przyjaźnią się już koło 8 lat raz lepiej raz gorzej ale wiem że podkochiwał się w niej wcześniej i widzę że nie jest zadowolony z tego że zaczęła być w zwiazku. Ja znając ten fakt często się muszę nasłuchać jaki to ten koleżka nie jest super, chodzą sobie na jedzonko / rower od czasu do czasu a sam przekręca moje imię jeśli już coś się jej o mnie pyta. Czy mam być o co zazdrosny czy swiruje i wrzucić na luz z tematem?
Nie ukrywam że troszkę nie przyjemnie mi się słucha częstych superlatyw ze strony różowej na jego temat.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 19
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: dla mnie dziwne w #!$%@?. nie wyobrażam sobie tkwić w takiej przyjaźni gdzie chłop dewaluuje mojego partnera życiowego i czeka z zaciśniętymi kciukami aż zerwiemy i będzie mógł mnie "pocieszyć". niech nabierze rigczu i ustali jakieś zasady z tym koleżką.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Miałem podobną sytuację i ostatecznie skończyło się na tym, że moja była jest po ślubie z tamtym ziomkiem. Koleś zaczął robić jakieś chore zagrywki względem mojej osoby, grając przy tym biednego skrzywdzonego przez los z depresją. Ona to kupiła bo była bardzo empatyczną osobą. Ja z kolei zacząłem strasznie nerwowo reagować na te tematy i ostatecznie wszystko skończyło w moje urodziny. Taki mi prezent sprawiła. Także polecam postawić sprawę jasno.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim czasem się cieszę, że moja różowa ma w swoim towarzystwie jedną psiapsi (totalnie inny typ urody (kulka xD) i preferencji) i dwóch gejów (nie muszę sprawdzać, widać) gdzie z jednym trzyma się od tylu lat, że traktują się jak brat z siostrą
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Żadna szanująca się kobieta nie pozwoliła by aby jej mężczyzna, chodził na basen czy rower z koleżanką, która się w nim #!$%@?.

Zerwij z różową.
To toksyczna kobieta, która wykorzystuje zarówno ciebie jak i tego drugiego chłopaka.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Znajdź inną koleżankę z którą "doskonale się dogadujesz" i zacznij ja ciągle wychwalać przed różową. Ciągle o niej gadaj, nie żałuj jej superlatyw. Obserwuj reakcje różowej.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Oczywiście, że miej #!$%@? jak zawsze na kobiety ¯_(ツ)_/¯
Tzn. Jak z nim odejdzie, no to odejdzie- żyje się dalej.
W dodatku jak pokażesz że jesteś niepewny tej sytuacji to on będzie miał satysfakcję a w jej oczach stracisz. Take it cool- na zimno. Niech laska czuje, że jak coś to znajdziesz sobie następną.
Chcesz żeby widziała w tobie pewnego siebie faceta czy niepewnego gościa który się trzęsie że strachu o
  • Odpowiedz
a sam przekręca moje imię jeśli już coś się jej o mnie pyta


@mirko_anonim: Skąd wiesz, że przekręca? Jak to się dzieje? Gadasz z nim? Typ próbuje podkopać wasz związek i robi to na swój sposób. Moja była też miała takich kolegów i w mojej obecności zawsze próbowali mi umniejszyć. Potem "kolega", do którego chodziła do mieszkania (xD) stał się jej nowym chłopakiem, a ze mną się rozstała. Wtedy myślałem, że
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ale to trzeba być zerem żeby przez 8 lat czekać i łudzić się, że w końcu laska pozwoli złapać za kaczuszkę oczywiście zakładając, że to prawda bo jednak jesteśmy na wykopie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Trzyma bardziej lub mniej świadomie kolesia w zapasie. A przy okazji wykorzystuje go, żeby cię nakręcać.
Jak zacznie coś zgrzytać pewnie rzuci cię w kąt i wskoczy tamtemu do łóżka żeby ją pocieszał.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jak mu się przez 8 lat nie udało zaliczyć, to chyba on nie jest w jej typie. Kolegować się to spoko, ale czekać na łaskę tyle lat to koleś ma nie po kolei
  • Odpowiedz