Wpis z mikrobloga

Stawki za najem leco na pysk i będą lecieć nawet bardziej. W sumie kiedy ostatni raz w stolicy można było wynająć kawalerkę za 1700 PLN XD Nie mówię o luksusach, ale taką całkiem już znośną i nie na granicy z Radomiem.

Wynik dwóch dogmatów nosacza:

1. Jak kupować to tylko kurniki pod najem.

2. "Zawsze się wynajmie"

#nieruchomosci #wynajem
mickpl - Stawki za najem leco na pysk i będą lecieć nawet bardziej. W sumie kiedy ost...

źródło: najem

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mickpl: Godzine temu dalem znać landlordowi, że od końca lipca się wyprowadzam (student here)
U mnie w mieście (Szczecin) ludzie mają od marca wystawione sensowne oferty i ciągle wiszą xD
Przetasowanie będzie niezłe.
  • Odpowiedz
  • 8
daj link do tej


@Dueil_angoisseus: Non stop to samo XD Jak parę miesięcy temu pisałem, że już luzem można wynająć za 2 klocki to też mi kazali pisać samouczek obsługi olx i grup na fejsie.

A zlecą jeszcze niżej. I Saszki wyjeżdżają i wyż studencki ostatecznie i definitywnie za nami. Stawiam generalnie, że możemy zlecieć z kurnikami nawet na 1200 a landlord będzie całował buty, że ktoś chce wynajmować.
  • Odpowiedz
@mickpl: No przy tych cenach kawalerek to nie wiem komu się opłaci wydać 500-600k na kurnik i mieć z tego 2k netto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dalsze wzrosty możliwe, ale nie pewne.
  • Odpowiedz
@mickpl: w centrum miasta, czyli tylko tam, gdzie wykopki chcą mieszkać, ceny pewnie ciągle w górę, a w tabeli masz ceny tych kurników na zadupiach
  • Odpowiedz