Wpis z mikrobloga

@Yelonek: Dosłownie za każdym razem kiedy słyszę coś podobnego czuję żenadę, na bardzo wielu polskich osiedlach chociażby polikwidowano place zabaw przeznaczając miejsca takowych na parkingi, wycina się trawniki buduje się parkingi, poszerza się drogi a niektórym ciągle źle, to nie miejsc parkingowych jest za mało a samochodów jest za dużo bo teraz każdy musi mieć po 2-3 auta w domu chociaż często nawet nie są potrzebne.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: Mieszkając na osiedlu widziałem też na przykład po kilku studentrów w mieszkaniu gdzie każdy miał samochód. Żaden nie zaparkuje gdzieś dalej od bloku tylko każdy musi mieć pod oknem. Choćby na trawniku albo w krzakach.
  • Odpowiedz
Mieszkając na osiedlu widziałem też na przykład po kilku studentrów w mieszkaniu gdzie każdy miał samochód. Żaden nie zaparkuje gdzieś dalej od bloku tylko każdy musi mieć pod oknem. Choćby na trawniku albo w krzakach.


@Yelonek: Prawda, niektórzy jakby mogli to wjechaliby do klatki schodowej. U mnie na osiedlu na przykład nagminne jest zastawianie pasów na drodze do tego stopnia, że ludzie zatrzymują się stoją chwilę i po chwili odjeżdżają
  • Odpowiedz