Wpis z mikrobloga

@Rabusek to polska firma? bo brzmi jak typowy polski januszeks. Mamy bagi? To co robiom qa? Przecież możemy mieć bagi bez qa, to przecież to samo a wyjdzie taniej. A testować może moja hehe żona i klienci
  • Odpowiedz
  • 0
@cl19 poszli na inne kraje, i w sumie nie wiesz czy nie ma jakiegoś internalowego R&B żeby to co zarobili inwestować w nowe kierunki albo ficzery
  • Odpowiedz
@Rabusek: mozna tak ustawic proces, ze nie potrzebujesz QA, devi przejma odpowiedzialnosc razem z designem i PMami i bedzie spoko. Wiele firm tak juz dziala i spokojnie sobie radza. Np Facebook juz od lat nie uzywa inhouse testerow, ma tylko devow i jakichs hindusow/argentynczykow do testowania mobilek i jakos nie sa przytloczeni bledami.
  • Odpowiedz
  • 0
@pasta_alla_carbonara mnie to nie rusza bo ja już od 3 lat w release managemencie robię

Nie zmienia to faktu, że do dojścia do poziomu Facebooka (i możliwości zrobienia bezstratnego fuckupa) jak Facebook trzeba mieć bardzo dojrzały zespół deweloperski, którym Booksy nie sądzę że jest ;) ale zobaczymy, max pół roku i zacznie wychodzić gówno na wierzch
  • Odpowiedz