Wpis z mikrobloga

booksy?


@Rabusek: oho, kolejny wymyslil, ze AI wszystko zrobi samo, albo ze automaty moga stac latami i byc tak samo skuteczne ;)) Odkad Booksy mi pozytywnie "pobralo" zaliczke do barbera z dalej podpietej, ale juz dawno niewaznej karty, to moze i lepiej, ze polecieli ;P
  • Odpowiedz
@Rabusek: Przeglądam ich oferty pracy i nie ma żadnego związanego z QA, ale za to wymagają, aby na stanowisku "Software Engineer (Backend)" pisać testy e2e. Więc chyba stwierdzili, że nie potrzebują QA, bo automaty będą pisać programiści z testami jednostkowymi, a jakieś zgubę wyklikanie zrobią jacyś PM lub podobne stanowiska xD Oczywiście, to tylko moje gdybanie xD
PossessedPriest - @Rabusek: Przeglądam ich oferty pracy i nie ma żadnego związanego z...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
@Rabusek: z gowork 24.05.2024

Pewien portugalski "geniusz" wymyślił że zwolni 95% testerów, w tym zespół utrzymujący automaty. Nic tylko pogratulować. Drodzy deweloprzy, bardzo Wam współczuję że będziecie musieli sami wszystko testować. A Tobie Rynku Pracy mogę tylko zazdrościć że zwolniło się około 20 bardzo dobrych testerów.


Ps. ciekawe czy wciąż będzie taka polityka strachu jak do tej pory skoro za chwilę nie będzie kogo zwalniać :)
  • Odpowiedz
@Rabusek: @poison101 Teraz czytam, że przed pandemią mieli 300 pracowników, w 2021 zwolnili 150 pracowników przez pandemie. Liczmy, że później zatrudnili z 50 i teraz mieli 200 z czego to 20 testerzy xD Jeśli tak, to wyglądało to się nie dziwie, że wywalili tylu testerów jak pewnie sam dział IT miał z 60 osób i 1/3 to testerzy xD Pewnie też wielu się obijało, choć obstawiam, że i tak
  • Odpowiedz