Wpis z mikrobloga

@matti-nn: dwie inne walki.
Zhang pewnie wygra, bardziej bym się martwił o Dubois, ten chorwacki zjeb będzie mu obijał potylicę jak w każdej walce, zobaczymy na ile sędzia pozwoli. Raczej obie walki w tą samą stronę ale na punkty bym stawiał.
  • Odpowiedz
@Teemcio: W Zhanga na punkty uwierzyłbym z trudem, Dubois nie wejdzie raczej. Ten z Zhangiem jest sensowny, jak się skończy na punkty, to musi w tę stronę. Ja bym na Wildera postawił mimo wszystko tutaj, Zhang jest statycznym celem, musi tylko przetrwać początek. I myślę, że jak Hrgiovic z Duboisem pójdą na wymianę, to się źle skończy dla DDD
  • Odpowiedz
@Sportacus: Oglądałem ostatnią walkę DDD z Millerem (który ważył chyba gdzieś z 150 kg xd) i tam byłe srogie wymiany.Dubois znokautował Black polska ok 10 sek przed końcem walki.Ja na kuponie postawiłem na Anglika.
  • Odpowiedz
@Sportacus plus Miller ledwo po tym ringu chodził, brakowało dynamiki itp. Dla mnie to pokazało, że Dubois jakiś tam charakter ma, ale nie znaczy zbyt wiele jeszcze. Jak pokona Hrgovicia, to wiele w moich oczach DDD zyska
  • Odpowiedz
@Teemcio w walce Zhang - Wilder wg mnie KO to pewniak tylko ciężko stwierdzić w którą stronę, obydwaj mają czym uderzyć. Problem a tym że Chińczyk coraz wolniejszy jest a Wilder rozbity i past prime. Ciekawa walka.
Dubois powinien wyjaśnić buma Hrgovica łatwo, szacun dla Hearna za przepychanie swojego pięściarza i jeśli nie skończy się przed czasem to jest duża szansa że znowu Hrgovic dostanie wygraną punktową tak jak w walce
  • Odpowiedz
@Teemcio: Ja bym tu jeszcze spojrzał po kątem biznesu, lepiej dać zwycięstwo punktowe Wilderowi i zrobić jego walkę z Joshuą która była by mimo wszystko jednym z głośniejszych zestawień w wadze ciężkiej (wiadomo że kasa znacznie mniejsza niż gdy obaj byli niepokonanymi mistrzami ale zawsze)
  • Odpowiedz
A ludzie którzy zakładają, że Zhang wygra na pkt. Uważacie, że Wilder nie znajdzie choćby jednej okazji na wciśnięcie swojego firmowego ciosu w taki statyczny punkt, jeśli sam nie będzie napierał i dążył do nokautu?
  • Odpowiedz