Wpis z mikrobloga

@wcfilmowe: mieszkam w Warszawie, ten przepis nigdy nie wejdzie tu w życie. Jak nie będzie można stawiać siatek, to osiedla będą po prostu budowane w kształt prostokąta z podwórkiem w środku.

A jak masz serię domków jednorodzinnych to też przepi3rdalasz się ludziom przez podwórko bo szybciej czy jednak idzie naokoło? Rozumiem, że gdybyś miał dom to mogę sobie chodzić po twoim podwórku kiedy mam na to ochotę? Bo rozumiesz chyba,
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238: ja też mieszkam w Warszawie, na nowym osiedlu, całkowicie otwartym, bez metra ogrodzenia. Mamy place zabaw i boiska na które przychodzą codziennie ludzie z sąsiednich pozamykanych osiedli, bo na nich jedyne co mogą zrobić to się powiesić na płocie. I nikt nie ma z tym problemu, dlatego że nie są takimi wieśniakami jak ty, którym słoma z butów sypie się na trawnik i są przerażeni tym, że ktoś będzie
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: wcześniej mieszkałam w Amsterdamie kilka lat, a wychowywałam się najpierw w polskim miescie wojewodzkim a potem w Dortmundzie. Nie mam kompleksów jak ty związanych z wychowaniem w mieście powiatowym lub gorzej, nie muszę nikomu udowadniać, że jestem warszawiakiem z krwi i kości xD pewnie jeszcze ubierasz te przypałowe koszulki z ogromnym wieśniackim logo i jesz podłej jakości egzotyczne owoce z marketu xD

No właśnie widzę jak wyglądały te blokowiska. Wszystko zrobione z surowego betonu i kraty w oknach xD w oknach twojego bloku też są, prawda? XD mam takie osiedle obok. Wejście na trawę to wdepnięcie w psie gówno instant. Wszędzie walają się pety i jakieś śmieci. Obok każdej ławki puszki po piwie.

Nie potrzebujecie ogrodzeń bo zwyczajnie nic tam nie ma. Macie boisko spoko, ale przecież nikt wam nie ukradnie boiska, nawet ciężko byłoby je zniszczyć. Plac zabaw bez ogrodzenia to po prostu kuweta dla okolicznych kotow, ja podziękuję
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238: dobra skończ już z tymi urojeniami wieśniaro z Podlasia. Ogarnięci ludzie z miasta wiedzą jak powinno miasto wyglądać i jak wygląda w rzeczywistości. Nic co mówisz nie jest nawet blisko prawdy, po prostu usprawiedliwiasz swoje wieśniackie zbufonienie, bo po latach #!$%@? w ogórkach u niemca w końcu mogłaś wziąć ten kredyt na 30 lat i kupić sobie mieszkanie w chowie klatkowym w biało-szarym osiedlu ze szklanymi balkonami xD
Nie
  • Odpowiedz