Wpis z mikrobloga

Dzisiaj z chłopakami [biznesmenami] robiliśmy trend z Amerykańskiego tiktoka 🗽każdy z nas przygotował prezentacje na temat swoich ex produktów, wady zalety, wnioski, ocena grupy, powtarzajace sie schematy itd. Fajny pomysł na wieczór 😅

#pdk #heheszki #gusto #kasiuwroc #gonciarz #zelkotag

TROCHĘ HISTORII GUSTO
Nie było aż tyle ,,niewypałów" u nas xD

Niektóre żelki się gorzej sprzedawały, niektóre lepiej ale raczej mało z nich było wycofanych.
Głównie znienawidzone były ,,collagenowe żelki" (te pomarańczowe, ,,zdrowe". Pewnie Ci co spróbowali mogą potwierdzić jakie to było niedobre XD)

Czekolady były spoko, ale koszt produkcji i pozostałych rzeczy, co do zainteresowania nie był na tyle "plus" żeby to utrzymać.

Największym problemem, z którym jednak chcemy jednak walczyć są #wegetarianizm żelki, których wiemy, że ludzie potrzebują. Jednak dużo procesów produkcyjnych trzeba by było zaktualizować, rozpracować i na razie holbison musimy dalej pozostawić te żelki w sferze ,,planów" ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dodatkowo pojawia się produkt - żelki szczęki wampira, który zastąpiliśmy trochę innymi barwnikami ( z różnych powodów), więc mimo, że jest - to Pan wampir przestał myć zęby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To tyle z historii Gusto. Mogło być więcej tych produktów, ale nic nie zastąpi smaku mąki i cukru ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam serdecznie, Kwaśny
Kwasny_konfident - Dzisiaj z chłopakami [biznesmenami] robiliśmy trend z Amerykańskie...

źródło: Zelkuwrucproszezmienilemsie

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@kitty-cat: a nie wiem, ja tej decyzji nie podejmowałem, bo mnie wtedy nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak się oficjalnie nazywały, może chcieli podbić tym światowy rynek, nie do mnie te kwestie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@QUANTUM-DICK Przynajmniej nie jestem jak Jakub Biel z tym
  • Odpowiedz