Wpis z mikrobloga

Zwracam się z wielką prośbą do Pana Prokuratora o nie uchylanie mi aresztu śledczego. Gdyż Panie Prokuratorze powiedziałem całą prawdę i nie żałuję tego co zrobiłem. Panie Prokuratorze mój stan psychiczny ma się dobrze. Pierwszy raz siedzę w więzieniu. Nigdy wcześniej nie zdawałem sobie sprawy, że jest tu tak dobrze. Panie Prokuratorze w tym miejscu nie marnuję się wcale i naprawdę dam radę tu wytrzymać tyle ile Pan Prokurator zechce. Te miejsce bardzo dobrze wpływa na mnie, na moje relacje z bliskimi osadzonymi. Chciałbym wszystko naprawić, jednocześnie udowodnić Panu, że nigdy więcej nie będę siedzieć na cwelowni. Proszę Pana Prokuratora o jedną jedyną szansę i obiecuję, że naprawdę nie zawiodę Pana. Ten czas, w którym jestem zamknięty w więzieniu to jest mój najlepszy okres w życiu. Chcę naprawdę tu przebywać. Proszę Panie Prokuratorze, żeby Pan nie zamieniał mi tego aresztu na coś innego lub go uchylał. Mogę dwa razy dziennie stawiać się na widzeniu u wychowawcy klawisza, tylko proszę bym już nie wracał do freakfightów. Naprawdę z dnia na dzień coraz lepiej czuje się w tym miejscu, mogę się normalnie wyspać po nocach, a kładę się spać i wstaje uśmiechnięty.

#famemma #patostreamy #cloutmma
grajdowy - Zwracam się z wielką prośbą do Pana Prokuratora o nie uchylanie mi aresztu...

źródło: temp_file1975064453493718568

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz