Wpis z mikrobloga

Czesc mirki, czy jakis dobry miras pomógłby mi w znaleznieniu złącza elastycznego wydechu do PEUGEOT
Model: 206 liftback (2A/C)
Slilnik: 1.4 16V
Kody: KFU (ET3J4)
Paliwo: benzyna
Pojemność: 1360
Moc [KM]: 88
Moc [kW]: 65
Typ nadwozia: liftback
Cylindry: 4
Cylindry (zawory): 4
Napęd: Napęd przednich kół
Komora spalania: wtrysk do kolektora dolotowego / gaźnik
Produkcja od: 2003.10
Produkcja do: 2008.02

bo za #!$%@? nie moge znalezc tej czesci do tego modelu (albo jestem slepy) byłbym mega wdzięczny bo zaraz mam przegląd i chce to wymienic jak najszybciej. Najlepiej zeby ten łącznik był z taką obejmą jak na zdjęciu bo ona rownież zaczyna sie sypac. Z gory mega dziekuje za pomoc.

#samochody #motoryzacja #mechanikasamochodowa #mechanika #mechanik #wydech #peugeot #peugeot206 #206 #pomoc #pytanie #pytaniedoeksperta #czescisamochodowe
Kruszetopy - Czesc mirki, czy jakis dobry miras pomógłby mi  w znaleznieniu złącza el...

źródło: pobrane

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Kruszetopy: możesz tez rozważyć wstawić auto do tłumikarza. jakiś zakładzik co robi tylko tłumiki.
Wstawisz i odbierasz gotowe, nie musisz robić dochodzenia jakie cześci kupić ani tego robić.
  • Odpowiedz
@Kruszetopy: trzeba zmierzyć długość i średnice, na wejściu i wyjściu plecionki. Kupić, uciąć boszką i dospawać. U tłumikarzy 50 na gotowo za 15 minut roboty, plecionka pewnie koło 100. Złodzieje.
  • Odpowiedz