Wpis z mikrobloga

Czytając co zrobili pisowcy choćby z jej śp. synem, to jestem pełen podziwu że Filiks tak wytrzymuje na tych komisjach itd. Jej się nie da złamać, oby jak najdłużej.
#sejm #bekazpisu #filiks
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dawul buahahahaha

Jesteś kolejnym który na hasło : wymień 5 afer PiSu , wymyśla wszystkie możliwe uniki :)
Dajesz maleńki :)
Piec afer PiSu

Zakładam że nie wymienisz :)
  • Odpowiedz
@muchabzz: Co to ma do rzeczy jezeli chodzi o kompetencje Poseł Filiks?

Jestes kolejna osoba, ktora nie potrafi odniesc sie do tematu rozmowy. Nie jestes w stanie wymienic zadnych kompetencji, które predescynowałyby Filiksowa do bycia posłem czy członkiem komisji, oprocz tego ze PiS PiS PIS. Dlaczego tak jest? Moze rzeczywiscie Filiksowa sie po prostu do tego nie nadaje?
  • Odpowiedz
@Dawul ale to ja pierwszy zadałem pytanie ;)
Filiksowa się bardzo dobrze nadaje. Oczywiście , że PiS PiS PiS ... Przecież po to jest ta komisja.
Chcesz żeby każdy z członków komisji pytał o pogodę i jak Tusk im przeszkadzał ?:)

Wymień pięć afer PiSu mięczaku
  • Odpowiedz
@muchabzz:

ale to ja pierwszy zadałem pytanie ;)


odniosles sie do mojego komentarza, ktory dotyczy kompetencji Filiksowej do sprawowania mandatu posła. Afery PiS nie maja nic do tego, czy Filiks ma takie komeptencje czy ich nie
  • Odpowiedz
@Dawul Ty .. ale ja oglądam tak co najmniej 60 proc komisji. Tam na 5 razy zadawane konkretnie pytanie jest dokładnie tak jak z tobą ;)
Wymień pięć afer PiSu ;)
  • Odpowiedz
@muchabzz:

Tam na 5 razy zadawane konkretnie pytanie


Różnie to bywa, szkoda że komisję spadły tak na pysk, w porównaniu do tego co były w komisji Rywina a teraz do aż przykro się na to
  • Odpowiedz