Wpis z mikrobloga

@Sarza01:

Subiektywna ocene czyjejs osoby to sobie zostaw dla siebie.


Przecież ten tag jest pełen subiektywnych ocen, zresztą nie da się wydać innej oceny niż subiektywna xD.

Plus faktami jest to, że Filiksowa nie umiała się poprawnie powołać na książkę Dziubki i myli rozporządzenie unijne z ustawą ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Sarza01:

Za to zdarzyli działki kupic obok planowanego cpk bo pierwsi wiedzieli gdzie powstanie xD takie to asy.


Jak wedle twojej wiedzy została wybierana lokalizacja CPK? Jakie było kryterium?
  • Odpowiedz
@Dawul ale faktem jest tez ze jej nigdy nie wykluczyli, a poslow z pis wykluczali za przerywanie kilka razy. Wiec krzykaczem w tym towarzystwie na pewno nie jest Fliks.

Pomylanie sie przy cytowaniu nie oznacza ze ktos jest cham i krzykacz. A juz wyciągnięcie megafonu - jest jednoznaczne z byciem krzykaczem i chamem. Tak samo jak wykluczenie z obrad komisji.
  • Odpowiedz
@alfonsgajowy

szybka uciekczka od tematu. XD

fakty sa takie: pis nie zbudowal żadnej inwestycji strategicznej. Wiec pisowcy niemaja prawa jęczeć o cpk, atom czy cokolwiek innego.
  • Odpowiedz
@Sarza01:

szybka uciekczka od tematu. XD


Poza tym mocne oskarżenie od kogoś kto kilka wpisów wyżej pewnym tonem mowil ze nic nie zrobiono przy CPK by chwile pozniej gdy został zweryfikowany odpisać "dobra to CPK" przynając sie do ignoranctwa XD
  • Odpowiedz
@alfonsgajowy
ja nie musze sie niczym przed toba wykazywac.
Chyba ocipiałeś.

Gdzie stoi to cpk? Kiedy je otworzyli? Nie otworzyli? No wlasnie. Pis nie postawil zadnej inwestycji.
  • Odpowiedz
@Sarza01:

ale faktem jest tez ze jej nigdy nie wykluczyli, a poslow z pis wykluczali za przerywanie kilka razy. Wiec krzykaczem w tym towarzystwie na pewno nie jest Fliks.


Przypominam, że piszemy o Filiksowej i odnosimy się do Filiksowej, a nie do wszystkich tylko do niej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Może wreszcie byś skończył z tą retoryka, a wreszcie odniósł się do tego co napisałem? W czymś skłamałem?
  • Odpowiedz
ja nie musze sie niczym przed toba wykazywac.

Chyba ocipiałeś.

jednak kłamiąc w swoim 1 wpisie myślę wypadałoby, choć nie spodziewałem się tego, bo po prostu wiem że takiej wiedzy nie posiadasz ;)

Wybór lokalizacji nie powstał w oparciu chłopskorozumowego "ee bo działki" tylko na podstawie zastosowania kryterium stymulant i destymulant - narzędzia stosowanego w badaniach operacyjnych, więcej tutaj: https://twitter.com/sjanus_pl/status/1752496391232930284
  • Odpowiedz
@Dawul
gadamy o komisji i o tym jak sie zachowuja czlonkowie a nie sama filiks. Ja sie do tego wlasnie odnosilem - jej zachowanie na tle reszty członków.

Wykluczenie z komisji też nie jest równoznaczne z byciem krzykaczem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dawul
jest jeśli zostałeś wyklucozny za krzyki i przeszkadzanie w pracach komisji. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@alfonsgajowy
mozesz mi pokazac gdzie jest jakis projekt cpk - tylko taki profesjonalny, architektoniczny najlepiej. Plan budowy? Kosztorys? Bo chyba zrobili cokolwiek od 2017 roku?
  • Odpowiedz
@Sarza01:

gadamy o komisji i o tym jak sie zachowuja czlonkowie a nie sama filiks.


To zauważyłem, że Ty gadasz o wszystkim na około ( ͡°
  • Odpowiedz
@Sarza01:

mozesz mi pokazac gdzie jest jakis projekt cpk - tylko taki profesjonalny, architektoniczny najlepiej. Plan budowy? Kosztorys? Bo chyba zrobili cokolwiek od 2017 roku?


Gościu przesyłam ci na początku wszystko co zrobiono do tej pory, harmonogramowy postęp prac, gdy ty twierdziłeś wtedy ignorancko ze nie zrobiono nic - jak widać serio nie baitowałes co jest dla mnie przerażające, bo nie wiem jak mozna publicznie pisać takie durnoty bez posiadania - jak sie okazało - żadnej wiedzy w tej kwestii. Widocznie na neo TVP w czystej wodzie nie powiedziano o tym, szkoda.( ͡°
  • Odpowiedz
@alfonsgajowy

a czyli narazie jest plan. Nawet niema projektu.

W 8 lat zdarzyli tylko zrobic plan. Nawet nie projekt, plan. W takim tempie to teraz w 8 lat bedziemy robic projekt. Wiec laskawie prosze sie tam nie próć bo jak widac samo napisanie planu zajęło asom 8 lat. Więc z ta szybkoscia, zrobienie projektu moze potrwac kolejne 8 lat.

Tak jak probowalem Ci tam wyżej wytłumaczyć. Pis nie zbudowal zadnej inwestycji
  • Odpowiedz
@Dawul ale co nie przerywali wypowiedzi? Nie darli sie jak nie mieli glosu? Wez mi podeślij tam jeden urywek jak filiks przerywa komus wypowiedz.. A potem ja bede wysylal jak robi to czarnek albo buda.. Zobaczymy kto moze wiecej takich urywkow podeslac. Przyjmujesz wyzwanie?
  • Odpowiedz
@Sarza01:

a czyli narazie jest plan. Nawet niema projektu.


XDDD Myślalem ze wyborcy pisu są totalnymi kretynami jednak wyznawcy Tuska ich pobili na łeb. Szkoda mojego czasu było na te linkowanie harmonogramów, sposoby wyboru lokalizacji etc. XD Ty przeczytałes z tego wszystkiego jedno słowo "plan" i zadowolony pojdziesz w przekonaniu ze miales racje w tej dyskusji. Niesamowite. Czołem

PS. Jedyna nadzieja, że ktoś inny przeczyta tę dyskusje tutaj i zmieni
  • Odpowiedz
@alfonsgajowy
to jak, która to ta inwestycja strategiczna stworzona przez pis? No dalej, podaj coś kretynie. Czy niema nic? Pis nic nie zbudowal?! Jak to?! Takie asy nic nie zbudowali? Mieli 8 lat i pełnię władzy.

Po roku rzadow prujesz sie ze czegos nie zbudowali gdy twoje dauny w 8 lat nie zbudowaly nic? Ty śmiesz kogos nazywac kretynem? Bo ciebie nazwać kretynem to obraza dla kretynów.

Wiesz ze budowa gazportu trwala 8 lat. Pis w 8 lat stworzył harmonogram budowy cpk
  • Odpowiedz
@Sarza01:

ale co nie przerywali wypowiedzi? Nie darli sie jak nie mieli glosu?


Ja mowie o Filiksowej a Ty mówisz o wszystkim innym xD. To że posłowie z PiS się darli nie sprawia nagle, że ta typiarka nie jest krzykaczka i nie ma żadnych predyspozycji, żeby być posłanka i zasiadać w jakiejkolwiek komisji.
  • Odpowiedz