Wpis z mikrobloga

@storczyk123: filmik zaczyna się poważnie, zapewnieniami Bartka o prawdomówności. Do tego celu wybrał chlopak mój patent z 4 klasy podstawówki, czyli przysięganie na pana boga i na mamę. Dalej opowiedział o tym.jak poznał Klaudię, której tak naprawdę się brzydził, bo zdradzala z nim swego chłopaka, ale nie brzydził się na tyle, żeby to nie z nim zdradzala tego typa. Później długo jest nie wiadomo o czym, pojawia się jakiś Andrzej,
  • Odpowiedz
@storczyk123 skrót jest taki, że ta była to atencyjna wariatka, ćpunka i nimfomanka . Mnie to tylko bawi, jak gość który tyle gada o lojalności spotykał się z laska, która miała chlopaka. A i chyba też z tego filmu wynika, że ledwo Ada wsiadła do pociągu w kierunku Częstochowy a on uleg wdziękom klaudi i się z nią przespał. Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi bo nie słuchałam tego
  • Odpowiedz
Moto Moto umieścił film o Klaudii który kiedyś zapowiadał


@Krinod: a masz? widziałeś film tej Klaudi który miała wstawić o Bartku? jak tak to podaj tu proszę ()
  • Odpowiedz
@Amikamamy: on to nagrywał 30.04 i mówiąc ze ona wrzuciła coś miał na myśli te wcześniejsze storiski jej.
DOPIERO TERAZ dostaniemy odpowiedź Pani Claudii zapewne :D
  • Odpowiedz
@Krinod: dzięki dobry Duszku
a tak reasumują jakie to żenujące wszystko,jaka chora ta relacja była i jest,no trudno nawet to wszystko ubrać w słowa co można n sądzić o ich żanujących obecnie zagrywkach
  • Odpowiedz
@wiem_gdzie_mieszkasz: dokładnie. Ona najpierw pisze o girls power itp. a za chwilę beż mrugniecia okiem odpowiada na pytania o ich relacje, przedstawiając Adę jako glupią naiwniarę. I zawsze wychodzi w jej odpowiedziach na to, że on z miłości do niej umierał, a tamtą się bawił.
  • Odpowiedz