Wpis z mikrobloga

#rowery #rower Hej Mireczki, jaki Cross w przedziale cenowym 1-2k możecie polecić?

Szukam czegoś na promocji lub używanego, to będzie mój pierwszy "poważny" rower, tj. jeździłem dotychczas na starym byle-czym na za małej ramie, 10 letnich oponach itd. - szukam roweru uniwersalnego, też takiego który wizualnie mi się spodoba przede wszystkim, żebym chciał na nim jeździć. Nie wiem co jest uniwersalnie "ładne" ale np. z okazji które mi umknęły przed nosem to podobał mi się Scott Sub Cross 50 Men model 2022 (na zdjęciu). Lubię takie ramy które na jednej części są smuklejsze a na drugiej grubsze. Szukam czegoś solidnego i w miarę taniego w eksploatacji oraz lekkiego. To ma być rower do jeżdżenia na spokojnie, żadne bicie rekordów prędkości. Będą jeżdżone małe dystanse (20-50km raz/dwa razy na tydzień). Zdecydowanie 95% czasu w suchą pogodę, 5% pozostawiam na nagłe ulewy. Nie mam zamiaru jeździć po drogach dla samochodów, tylko drogi rowerowe i spacery przez las.
XkemotX - #rowery #rower Hej Mireczki, jaki Cross w przedziale cenowym 1-2k możecie p...

źródło: temp_file1606160017685709710

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sprawdź markę Tabou, to polska marka oferująca dobre jakościowo rowery po niewygórowanej cenie. Sam kupiłem model dość drogi (Kinetic 6.0) ale powinieneś znaleźć coś dla siebie.
  • Odpowiedz
@XkemotX większość marek będzie miała podstawowy model crossa do 2 tys. zł. W tym przypadku najlepiej wybrać się do sklepu i wypróbować, na którym będzie Ci najwygodniej.
Kupiłabym coś znanej marki, bo gdybyś chciał w przyszłości wymienić rower na coś lepszego, to ten będzie Ci łatwiej odsprzedać :)
  • Odpowiedz