Wpis z mikrobloga

  • 0
@sopride sama firma aż takiego znaczenia nie ma IMO, jak się poruszasz w podobnym budzecie jakość będzie podobna. Jak masz jakieś aku to bierz to co masz, jak nie to bym się zastanowił między einhell albo worx. Ten pierwszy często ma promki na akumulatory, ten drugi znowu ma sporo innych kompatywlnilnych firm. Ew. coś droższego to erbauer z Castoramy.
  • Odpowiedz
  • 1
@sopride bardzo nie pasują mi ich akumulatory, dodatkowo mam wrażenie że są dosyć drogie na tle ko innych marek. Przez to ze maja ten wystający dynks ciężko je zastosować do czegokolwiek innego. Na te wsowane o wiele łatwiej jakieś adaptery dorobić. Dodatkowo pamiętam że straszyli jednego YouTubera sądami, bo zrobił rzetelną recenzje ich sprzętu.
Mam worxa i sobie chwalę, mama ma kilka narzędzi einhell i też ok. Choć mam wrażenie że worx
  • Odpowiedz
  • 0
@sopride tzn tak. Worx ma narzędzia tańsze na silnikach szczotkowych, czasami z jakimiś plastikowymi elementami itp erbauer już ma wszystko chyba na silnikach blcd, więc każde narzędzie będzie mocniejsze i wydajniejsze. Ale da się też worxa kupic w lepszej wersji, tylko nie wiem jak to cenowo wychodzi.
Ale też nie zawsze potrzebny ten silnik bezszcotkowy. W jakiś mniejszych narzędziach spokojnie szczotkowy wystarczy, a w razie awarii jest o niebo łatwiejszy i tańszy
  • Odpowiedz
@sopride: stary Erbrauer to są bardzo dobre narzędzia. Wielu zawodowców z którymi miałem styczność ich używa, więc nie bez powodu bo jakoś specjalnie tanie nie są. Nawet nie porównywałbym tego z Einhellem.
  • Odpowiedz
  • 0
@sopride nie wiem ale osobiście albo bym jupil worxa (mam do niego baterie i w sumie od lat już produkują takie roboty więc mają doswiadczenie) albo einhella bo jest tani (ostatnio widziałem na peperku za 1300 i to chyba do 500-600m był)
  • Odpowiedz