Wpis z mikrobloga

@HowardRoark Nie ma tak dobrze. W audycji mówiłeś, że miałeś zawsze takie same poglądy WOLNOŚCIOWE. A to nieprawda.
W czasach radia żelaza miałeś poglądy rothbardiańskie, indywidualistyczne, anarchokapitalistyczne, często doprawiane nihilizmem ( czyli top). Potem był zjazd na hoppego, czasami popieranie konfy, stachniukowanie ect. No i mamy teraz gdzie w sumie trudno orzec czy jesteś korwinista, konfiarz, libertarianin czy akap.

#kelthuz #libertarianizm #akap
Jarkendarion - @HowardRoark Nie ma tak dobrze. W audycji mówiłeś, że miałeś zawsze ta...

źródło: OIG3

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • 0
@kuroszczur: Raczej to, że hoppe jest "jedynie" antypaństwowym i kapitalistą, a pod kątem społecznym jest mocno kolektywny. W końcu jego konserwatyzm to takie komuny, gdzie istnieją hierarchiczne zależności, kończące się tym słynnym "physical remove", gdy dana jednostka będzie wolała indywidualistycznie, ale nieinwazyjnie żyć po swojemu. Hoppe też był u mnie katalizatorem, gdzie zostawiłem akap dla anarchoindywidualizmu
  • Odpowiedz
Nie wierzyłem, że się doczekam wojenki Czapli z wykopem XDDD


@TypicznyMaciek: przecież na wykopie nie zostało już prawie w ogóle wolnościowców, większość to pedolibki czy ludzie, którzy wolą się kłócić ze wszystkimi bo akurat ten gość nie reprezentuje czystości libertariańskich poglądów piątego stopnia..

@HowardRoark byś się przeprosił z Korwinem, wiem że się obraziłeś na niego za to, że jest chadem ale czas najwyższy wydorośleć.
  • Odpowiedz
@sorek: To w takim razie czym jest bycie wolnościowcem, jeśli nie bycie klasycznym liberałem lub libertarianinem?

większość to pedolibki


Nadal czekam, aż uzasadnisz ten epitet względem mnie.

Jak na razie na pedolibków wychodzą ludzie, którzy nazywają się wolnościowcami, ba libertarianami i simpią do zamordysty Korwina xD.
  • Odpowiedz
@sorek: To jest chyba jedna z rzeczy, która mnie najbardziej irytuje. Ten purytanizm niektórych libertarian i nienawiść jednych do drugich, przez co NIC się nie da wspólnie zorganizować, bo jak to mówi klasyk: "libertarianie łączą się przez podział".

Szatkowski coś próbował- padło
Ćwikała coś próbował- padło

Może nam się uda xdd
  • Odpowiedz
@TypicznyMaciek: albo Korwin ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) prawda jest taka, że libkowie ściągają w dół każdego kto chociaż w 1% odróżnia się od ich poglądów, to są ludzie niezdolni do kompromisów do tego stopnia że rządzeni są przez lewicowych zamordystów w efekcie.. Dzieci.
  • Odpowiedz
Z Korwina jest taki libertarianin, jak ze mnie prima balerina


@TypicznyMaciek: czyli zaliczasz się właśnie do tych ludzi z których się śmiałeś ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Korwin bronił raz Jaruzelskiego i chwalił stan wojenny. Bardzo libertariańskie popierać dyktaturę


@Jarkendarion: przecież libertarianizm może istnieć zarówno w monarchii jak i autorytaryźmie - nie ma to znaczenia - wszystko zależy kto rządzi - na pewno nie może istnieć w d***kracji ponieważ większość jest głupia i zawsze socjalizm będzie wygrywał.

Wolność to nie jest stan ustrojowy tylko stan faktyczny. Jego sam Friedman nazwał jednym z największych wolnościowców w Europie.. Ludzie ogarnijcie
  • Odpowiedz
  • 6
@sorek: po tym co napisałeś po takim chochole to urywam dyskusje. Wolność może istnieć w liberalnej demokracji albo anarchii. Nic dziwnego zerwali uważają takich "wolnościowców" za totalitarystów. Linki dobrze robią że banują takie chochoły
  • Odpowiedz
Wolność może istnieć w liberalnej demokracji


@Jarkendarion: xD naiwnyś jak nieobsrana łąka. Miłego bycia lewicowym aktywistom ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nic dziwnego zerwali uważają takich "wolnościowców" za totalitarystów


@Jarkendarion: totalitaryzm != autorytaryzm, ogarnij podstawy

Linki dobrze robią że banują takie chochoły


@Jarkendarion: ILEŻ WOLNOŚCI SIĘ WYLEWA XD
  • Odpowiedz
iść popierać konfę antywopnościowcu


@Jarkendarion: PRZECIEZ KONFA JEST D***KRATYCZNA! XDDD Od czasu ich skrętu w centrum jest to anty-wolność i po prostu wspieranie systemu który operuje na głupocie l*du xD
  • Odpowiedz