Wpis z mikrobloga

Ta dzisiejsza młodzież to jakiś dramat. Przechodziłem wczoraj koło podstawówki i nagle widzę, że dzieci wesoło wybiegaja. Chodnik opluły ludzi przepędziły. I ciągle śpiewają hej hej na na hej hej.
  • 42
  • Odpowiedz
  • 11
Ta dzisiejsza młodzież to jakiś dramat. Przechodziłem wczoraj koło podstawówki i nagle widzę, że dzieci wesoło wybiegaja. Chodnik opluły ludzi przepędziły. I ciągle śpiewają hej hej na na hej hej.


@patryk_ekiert: Sam Sienkiewicz nie opisałby tego lepiej. Niestety, nie tylko młodzież.
Ja też zapuściłem się i to zdrowo. Graty piętrzą się coraz wyżej. Kiedyś wszystko poukładam, ale teraz się położę na tym. To mi się wreszcie należy więc się położę
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@patryk_ekiert: no te dzieciaki teraz to ja nie wiem. Idę koło piwnicy i słyszę - wykręć żarówkę to wezmę do buzi.
Oni dla tych wyświetleń to wszystko zrobią, nawet szkło zjedzą
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Ja widziałem chłopa co stracił palce na klamce od SKOTa, po #!$%@? taka robota.

Gx
PS tego to nikt prawie nie zna bo chodziło tylko na kasetach nagrywanych jak Kuba zaczął tworzyć i śpiewał po domówkach.
  • Odpowiedz
@patryk_ekiert: To musieliśmy się minąć, bo przejeżdżałem o tej porze koło szkoły i widziałem dokładnie tą akcję z gówniarzami. A później jak jechałem z powrotem to jeszcze w dodatku siedziały na ławeczkach i ryczały do siebie. Tak, że jakaś #!$%@? akcja. Pozdro Miras ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz