Wpis z mikrobloga

@abuk123: Ona też mogła klęknąć (i to nie o charakterze erotycznym jak piszą w komach wyżej) - kobieta również może się oświadczyć.

To zabawne, że nie chcą opierać związku na staroświeckim filaru - że kobieta ma gotować, prać i być gospodynią domową, a jednocześnie chcą, aby te zasady obowiązywały tylko mężczyzn i aby to on klękał z pierścionkiem.
  • Odpowiedz
@abuk123: zawsze mnie #!$%@? że pary takich rzeczy nie uzgadniają, nie rozmawiają, tylko czekają na oświadczyny. A ponoć tacy jesteśmy nowocześni.
  • Odpowiedz
@abuk123 przez te 6 lat nie wlazł na jej konto ani razu, więc nie zobaczy tego post XD i ta #!$%@? będzie trwać. Albo to niestety wszystko przez nią urojone. Nie wiem co gorsze.
  • Odpowiedz
@abuk123: moja żona dostała pierdzionek ukryty w pudełku z wiedźminem 3. Się wysiliłem nawet. Ściągnąć folię tak, aby ponownie ją założyć. W domowym zaciszu, na kanapie dostała W3 na swojego switcha. I była szczęśliwa, bo rzeczywiście się nie spodziewała. Za to wstępnie z prezentu nie była zadowolona, ale udawała dzielnie (no kto daje wiedźmina na walentynki?).
Żadnego klękania, po prostu kolejny, normalny dzień siedzenia razem na kanapie przed telewizorem.
  • Odpowiedz