Wpis z mikrobloga

@ProfesorWilczurOfficial: Mati Borek jutro.
Jeśli ktoś myślał, że ja to powiedziałem na serio, to go ostro po...gieło. Chciałem tu troszkę sprowokować widzów Kanału Sportowego, zaprosić do dyskusji, człowiek lubi jak coś się dzieje, jak wrze, jak targają nami emocje. A tu ludzie piszą na chacie, w komentarzach na Twitterze, że Borek się nie zna, Borek jak tam Lech.
  • Odpowiedz
@ProfesorWilczurOfficial no jakby to był środek sezonu to Korona w Poznaniu nie zdobyłaby punktu. Zresztą przed tym meczem wszystkie liczby wskazywały na maksymalnie 1 punkt Korony i piszę to jako jej kibic.

Statystyki Korony z Lechem w Poznaniu do wczoraj 1-4-12. Statystyki Korony w meczach wyjazdowych w tym sezonie do wczoraj 1-6-9, Lech u siebie w tym sezonie do wczoraj 9-4-3

Ale na szczęście Lech nie grał już o nic, bo puchary
  • Odpowiedz
@Mathas: tym bardziej ten wynik nie powinien nikogo dziwic, tak samo jak ostatnio przegrali wczesniejszy mecz u siebie z Legia - tak jak mowisz to nie Legia czy Korona graly dobrze no ale wygraly i maja 3 punkty, jak ktos moze byc tym zaskoczony ze nic nie grajacy zespol przegrywa co sie da :D

@_mrcn_ no to jakby to wideo bylo ze srodka sezonu to rozumiem ale omawial to przed meczem
  • Odpowiedz