Wpis z mikrobloga

#hotelparadise ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jakbyście mieli możliwość wystąpienia w HP?

  • Zdecydowanie tak. 25.0% (69)
  • Zdecydowanie nie. 75.0% (207)

Oddanych głosów: 276

  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Był taki moment, że bodajże po tostowej edycji, albo przed nią, zaobserwowało mnie na ig kilka osób związanych z hp, w tym też ci z castingu, ale po kilku stories, które ewidentnie wskazywały, że kogoś mam przestali się interesować:D nie mniej, chyba bym się trochę wstydziła wystąpić ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 15
@hyaku_x3 Wstyd jak wstyd. Ale narażenie się na falę hejtu, stalking, popularność, obraźliwe memy, bodyshaming, montaż, który może pokazać dane osoby i sytuacje w innym świetle, sprzedanie praw do swojego wizerunku na jakiś tam okres czasu, i inne zobowiązania już po nagrywkach. To według mnie coś, na co chęć może wyrazić tylko osoba która za wszelką cenę chce być influ. Albo ktoś kto tego nie przeanalizował a potem jest płacz. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 13
@hyaku_x3 No i bardziej bekowa sytuacja, srasz se, kąpiesz się, golisz miejsca intymne, a na drugi dzień gadasz sobie z El Dursi, Lektorem i całą ekipą, która dzień wcześniej sobie to oglądała.
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@hyaku_x3 Lektor mówił, że Klaudia jako jedyna z ekipy, chce mieć dostęp do tego co widzi reżyserka w swoim pokoju hotelowym i ogląda wieczorami. Sam miał z tego bekę. Jakoś mnie to nie dziwi jak zawsze gdy porusza temat seksu i namawia do zbliżeń to świecą jej się oczy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@hyaku_x3 Parę lat temu też odbierałem to jako super przygoda, szansa i wakacje, bez szerszego spojrzenia na sprawę. Wtedy też byłem bardziej rozrywkowy i lekkomyślny, teraz chyba bardziej cenię sobie spokój, a jak szaleć to nie na oczach całej Polski. XD
  • Odpowiedz
@avirant: meeh ja tam wole śmiać się z kogoś niż żeby się ze mnie śmiali, nawet jeśli są to obcy ludzie. Znaczy się w eksperymencie socjo ustawiam się w roli obserwatora a nie obiektu ( ͡º ͜ʖ͡º) zwłaszcza, ze dany obiekt po eksperymencie nadal jest obserwowany w mediach/social mediach itp nawet jesli już tego nie chce. Potencjalne ( podkreślam potencjalne) zyski są niewspółmierne z upokorzeniem
  • Odpowiedz
@avirant: gdyby Wykopki poprzez udział w takim HP chciały się dać świadomie podkopywać innym Wykopkom ( wcześniej będąc podwykopkującymi) to mielibyśmy jakiś pokręcony odwrócony syndrom sztokholmski czy tam inną autodestrukcyjną sytuację ( możliwe ze przekombinowałam).
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Wouowina No wiesz mnie na tu namawiali i podpuszczali, że bedzie wsparcie a wiem jakby się skończyło.
( ͡º ͜ʖ͡º)

Memy, beka i zapewne nie tylko to. XD
  • Odpowiedz