Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że lewe uprawnienia są uznawane w Polsce? Widzę jak jeżdżą Ukraińcy i Gruzini, jak bym im #!$%@? nawet roweru nie dał, a co dopiero prowadzić samochody ciężarowe i autobusy.

Nie dość że jeżdżą jak #!$%@? i stwarzają zagrożenie na drodze, to jeszcze stwarzają mnóstwo innych problemów. Jedziesz za busem, który nie zjedzie do prawej strony do przystanku, ale minie go o pięć metrów i zatrzyma się na środku drogi.

Dodatkowo każdym razem jak do mnie przyjeżdża kierowca po odbiór towaru, to zgadnijcie kto nie potrafi cofać naczepą. Ukraińcy. Jeszcze nie spotkałem ani jednego Ukraińca, który potrafiłby to zrobić, ale za to mają lewe papiery na wszystkie kategorie. Dziś kupię sobie rejestrator, bo cierpliwość mi się skończyła. Będę teraz #!$%@?ł każdego, bo mam już serdecznie dość tych wschodnich zwyczajów.
#ukraina
  • 11
  • Odpowiedz
  • 5
@Nedkelly2: Może dlatego, że żaden z Ukraińców nie posiada legalnych uprawnień? Widziałem różne rzeczy, ale jeszcze nigdy nie spotkałem Polaka, który nie potrafiłby cofać ciężarówką. Za to Ukraińca który to potrafi, nie spotkałem ani jednego.
  • Odpowiedz
@kiera1 jak pojechałam na Ukrainę to dowiedziałam się, że na krzyżówce nie ma pierwszeństwa ten kto ma zielone a ten kto ma większy i droższy samochód. Nie patrzą na znaki, światła, przepisy. Dodatkowo, szłam sobie po Lwowie i mijał mnie autobus miejski- wystraszyłam się, bo nagle z tego autobusu spadła duża szeroka blacha z jego dachu na ulicę, prawie na cały jeden pas. Autobus oczywiście pojechał dalej a samochody po tej wielkiej
  • Odpowiedz
@crazykokos: Ja się z tym spotkałem pod Auchanem we Lwowie. Ale to było coś na zasadzie BMW e30 nie przepuściło VW passat b5
Czy jakaś w miarę świeża Corsa nie przepuści Lady
  • Odpowiedz
@crazykokos: ale ale mając czarne bmw e38 lub Mercedesa S140, jesteś na poziomie topowych gangsterów.
To pierwsze wynika z filmu a drugie, nie kojarzę żadnego filmu ale wiem że ten samochód był jeszcze wyżej w tej hierarchii.

W każdym razie white rapid to było fajne miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Roger_Sososky1 tak. Paszporty, dyplomy uczelni wyższych. Mi znajoma Ukrainka powiedziała, że aby osiągnąć coś na Ukrainie to trzeba być silnym i chamskim albo bogatym. Nie ma nic pomiędzy.
i to, że na Ukrainie nie ma czegoś takiego jak coroczny przegląd techniczny samochodu też o czymś świadczy
  • Odpowiedz