Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pamiętam jak dawno temu jako 19 letnie szczyle z liceum siedzieliśmy w knajpie przy burgerach i mój kolega z ławki postanowił zagadać do grupki dziewczyn obok. Poszło mu nieźle bo wymienili się numerami. Jak się dowiedziałem że laski mają po 15 lat to go wyśmiałem że co on po#$ebany jakiś czy coś. O czym będzie z nimi gadał itd. Dziś, 15 lat później sam spotykam się z 16 latka i ku#$wa nie potrafię zrezygnować. Czuje się z tym cholernie głupio ale nie potrafię jej odmówić. Już z 10 razy nosiłem się z zamiarem żeby zerwać z nią ale zawsze kończy się tak samo. Oczywiście ukrywamy swój związek przed wszystkimi żeby uniknąć wytykania palcami ale ile tak można. Wiem że nic z tego nie będzie bo za duża różnica wieku. Dopiero za 2 lata będzie pełnoletnia a ja.. będę wtedy miał pieprzone 36.

#niebieskiepaski #zalesie #zwiazki #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
@mirko_anonim jasne, wiadomo że ci głupio. Małolatę można zmanipulować, co daje ci chorą satysfakcję. Wtedy się czujesz bardziej atrakcyjny i z powerem, dominując nad nią. Się lecz!
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Rozumiem cię doskonale przyjacielu. Mam niecałe 30 lat i widzę, że dziewczyny 25+ to nie to samo i nie chodzi o walory fizyczne. Wyblakłe dusze przez poprzednie związki, zmiana priorytetów, zegar biologiczny, seks coraz rzadszy, bo wybawiona wcześniej. Taka 16stka pewnie cieszy się na twój widok i rzuca ci sie na szyję, nie mówi ci, że się wybawiła i chce stabiliacji, szybkiego ślubu, dziecka. Chce chodzi na koncerty,
  • Odpowiedz
@RyanWolf: @kabotyno to musi być jakaś dziewczyna z bidula bo nigdy nie uwierzę ,ze 16 latka poleciałaby na 36 latka będąc z normalnego w domu bo to jest po prostu niemożliwe nawet jakby koleś wyglądał jak Enrique Iglesias i wyglądał na maksymalnie 25 latka
  • Odpowiedz
@mambar: To wysryw jakiegoś przegrywa. Żadna 16-latka z porządnego domu nie poleci na żadnego typa, bo w tym wieku to nauka przede wszystkim. A już na pewno nie na jakiegoś manleta z krzywa morda w wieku swojego starego xD
  • Odpowiedz
@majkel88: chyba ,że jest z bidula. Słyszałeś o Tomaszu Chic? Gość ma żone 18 letnią a byli już razem jak ona miała 16 lat a on 35 lat. Tyle ,że ona własnie była z bidula . Takie dziewczyny i ewentualnie te wychowywane bez ojca to jedyne jakie mogą polecieć w wieku 15-18 lat na gościa starszego o 6-15 lat
  • Odpowiedz
@mambar:
@majkel88:

Wpis to pewnie bajt ale jak wytłumaczycie taką sytuację że 15 latka z normalnego domu (rodzice w komplecie, normalna praca, normalne relacje) czatuje na snapie z kolesiem 10 lat starszym po czym spotyka się z nim na noc na seks (rodzicom wciskając kit że jedzie do koleżanki nocować). Po czym rucha się z nim bez żadnych hamulców (czyli najpewniej miała już sporo wcześniej styczność z tymi sprawami). W dodatku ma zapędy na różne zabawy kinky w tym anal i kolekcję zabawek erotycznych skitranych przed starymi pod łóżkiem.

Dziewczyna z pozoru z wyglądu i zachowania z gatunku tych co siedzą w pierwszej ławce i są brane przez nauczycielki do prowadzenia szkolnych akademii. Żadna patuska, żadnego cięcia się, żadnych używek, papierosów, nawet jednego przekleństwa
  • Odpowiedz