Wpis z mikrobloga

Ja jusz nie mogę paczać na te Polki ze zrobionymi ustami w tej #warszawa
co 2 ma zdeformowany pysk przez jakieś zabiegi. Jeszcze brwi pomalowane na Breżniewa i spalone włosy na prostownicy.

No to może chociaż zainteresowaniami/opisem się wyróżniają.
ha!
Netflix, kawa, pieski.

One są jak klony, kopiuj wklej.
#tinder #logikarozowychpaskow
  • 29
  • Odpowiedz
@aczutuse: nie wiem , sam nie potrafię znaleźć więc nie pomogę ale skoro masz ponadprzeciętne IQ to powinieneś bez problemu oszacować jak niskie jest prawdopodobieństwo kobiety na aplikacjach randkowych, jeżeli nie jesteś chadem
  • Odpowiedz
  • 0
@Maxior99: dupa tam, ja se wynąjąłem Teslę i w żaden sposób mi to nie pomaga.
Żeby auto miało pomagać to musi najpierw dochodzić do spotkań, a ja się nie mogę nawet z nikim spotkać.
Poza tym chyba Tesla nie robi wrażenia na Polkach moim zdaniem, prędzej audi zwłaszcza, że masz wyższy komfort jazdy w audi. Obczaj a4 w leasingu, bardzo tania teraz.
Sam za rok se wymienie na a4.
  • Odpowiedz
  • 0
@Maxior99: a zalezy od miasta z ta Tesla bo w powiatowym to sie paczaja ludzie, odwracaja, ale w Warszawie to na nikim wrazenia nie robi poza dziecmi małymi.
  • Odpowiedz
@aczutuse: No ja też się nie mogę spotkać, pewnie nie pomoże ale przynajmniej jakaś chwilowa radosc w tym smutnym życiu
Poza tym nie mam pomysłu co z hajsem robic
  • Odpowiedz
  • 0
@Maxior99: Tesla to radość na 2 tyg. dosłownie, zajęcie na miesiąc, a po miesiącu się już znudziło chłopu i tylko rachunki bolą.
E takie łażenie na podryw razem to nie pomaga, jusz testowałem na studiach. Ale kumplowanie się pomaga w życiu tak, że jestes bardziej spoleczny potem w starciu z Polką ech
  • Odpowiedz