Wpis z mikrobloga

Kiedyś próbowałem podjąć pracę, raz w tygodniu, jako pomocnik wyładowywania towarów na półkę w rossmanie. Miałem pomagać pracownicom rosmanna, które na stałe tam pracują. Niestety nie dotrwałem nawet końca pierwszego dnia, bo po niecałych 6 godzinach ledwo byłem przytomny, strasznie rozkojarzony, przestałem mieć pojęcie co mam robić, chodziłem w tam i z powrotem, bo już myliły mi się wszystkie półki, czułem się jakbym śnił, słyszałem też że bardzo wolno wszystko robię. Ostatecznie 2 godziny przed końcem podszedłem do jednej pracownicy, że chciałbym jednak zrezygnować z pracy... Ona zaczęła się głośno śmiać i powiedziała do drugiej pracownicy: "zobacz na jego minę". Później zadzwoniły do szefowej, że nowy pracownik rezygnuje. Wróciłem do domu straszliwie zmęczony, i upokorzenie. Czułem przez kilka dni jakąś marność
#przegryw
  • 19
  • Odpowiedz
@basicname0: to dziwne , musiałeś na złego rossmana trafić, dużo zależy od szefostwa i pracowników , ja jak w carefourze pracowałem to tam też szefowie się przypieprzali ze wolno a i tak większość nie robiła wolno tylko dosyc szybko, a sami w chu ja lecieli
  • Odpowiedz
@basicname0: a wez, w rossmanie to #!$%@? nie robota za psie pieniadze. jeszcze tyle tego towaru umia nazamawiac ze sie ni #!$%@? w magazynie sie nie miesci. ja trzy miechy wytrzymalem. i feel you bro
Evylll - @basicname0: a wez, w rossmanie to #!$%@? nie robota za psie pieniadze. jesz...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Niestety nie, z tego co wiem za sam autyzm (zespół Aspergera) nie można dostać renty. Musiałbym chyba mieć schizofrenie, żeby dostać


@basicname0: zdziwiłbyś się. Już dwie osoby kojarzę, które dostały rentę na zespół Aspergera (w tym jedna osoba miała tylko zespół Aspergera, a druga dodatkowo depresję i fobię społeczną). Więc można dostać rentę na zespół Aspergera, tym bardziej jeśli masz towarzyszące problemy psychiczne.
  • Odpowiedz