Wpis z mikrobloga

#zwiazki #tinder #rozowepaski
W moim życiu nie podobał mi się żaden mężczyzna na tyle żeby stalkować jego social media i myśleć o nim codziennie. W szkole był taki szkolny crush w którym każda dziewczyna się podkochiwała, dla mnie on był totalnie obojętny. Z tych gwiazd Internetu jeden na 100 może by mi spodobał.

Każdy mężczyzna jest dla mnie podejrzany i nie można mu ufać. Nawet gdy jest przystojny nie mam zaufania do żadnego mężczyzny, Nie byłam w związku, bo nie potrafie zaufać mężczyznom. Mam wrażenie że każdy leci na moją urodę. Widzę jak zachowują się faceci w stosunku do kobiet, pierwszy raz widzą kobiete i od razu obrzucają ją komplemenami dotyczącymi wyglądu - pięknie wyglądadsz, ładnie pachniesz, ładny uśmiech itp. Od razu wiem czego szuka. Właściwie zawsze w pewnym momencie znajomości chłop zaczyna komplementować wygląd, robi podteksty i w takich momentach obrzydza mi całą znajomość z nim, bo czuję się jak zwierzyna do której robi podchody.

Mam bardzo wygórowane standardy, nie podoba mi się wygląd większości mężczyzn, za jedno słowo potrafię skreslic. Nie wiem jak to jest możliwe że polskie kobiety wchodzą w związki z męzcznami w młodym wieku, bo mi żaden chłop nigdy się nie podobał.
Koleżanki z mojego otoczenia wychodzą za mężczyzn łysych, w okularach, dziwna twarz, brak zbudowanej sylwetki, niemodny ubiór. Wyjść za mąż za takiego mężczynę jest jak wyrok do końca życia w moim przypadku.
Potrafi ktoś wytłumaczyć co kobiety widzą w takich chłopach?
W sensie każda kobieta kiedy jest nastolatką wzdycha do modelów, aktorów z plakatów i jak one później są w stanie tolerować to że ich chłop wygląda max. 6/10? Dla mnie jest to mega obrzydliwe być w związku z facetem poniżej mojej atrakcyjności. Wolałabym być do końca życia sama gdybym nie znalazłabym chłopa minimum 8/10 lub 9/10.

Przeglądałam rodzinne zdjęcia na których mój ojciec kiedy był młody wyglądał na 8/10 i wydaje mi się że ja nie będę mogła zaakceptować mężczyzny poniżej 8. Jednak jak patrzę po moich koleżankach to znam taką szkolną gwiazdę z 100k obsów na instagramie, ona jest z chłopakiem 7/10 i myślę że skoro ją stać tylko na takiego przeciętniaka to ja mam szanse na 6/10 a tacy podbijają do mnie często. Mam 26 lat i jestem dziewicą i gdybym miała do wyboru seks z przeciętnym mężczyzną 7/10 wolałabym do końca życia zostać dziewicą niż oddać się przeciętniakowi... jeśli nie mam szansy u chłopaka który wygląda jak model wolę być sama.

Widziałam ostatnio ładną dziewczynę długie blond włosy, ładna buzia i ona całowała się z chłopakiem który był jej wzrostu, gruby, twarz ulana w tłuszczu... Naprawdę jestem załamana gdy widzę piękne kobiety z takimi brzydalami.
  • 19
  • Odpowiedz
Każdy mężczyzna jest dla mnie podejrzany i nie można mu ufać. Nawet gdy jest przystojny nie mam zaufania do żadnego mężczyzny, Nie byłam w związku, bo nie potrafie zaufać mężczyznom. Mam wrażenie że każdy leci na moją urodę.


@xena_x:

i wydaje mi się że ja nie będę mogła zaakceptować mężczyzny poniżej 8


@xena_x: Nie ufasz facetom nawet tym przystojnym, ale chcesz polecieć na faceta 8/10???Weź nie pisz tak długich baitów
  • Odpowiedz
@xena_x: kiedyś myślałam podobnie dopóki nie poznałam jego. Nie spodobał mi się od razu bo jest łysy i ma lekki brzuszek no i owłosiona klatę (co wcześniej było nie do przejścia) Jednak ten człowiek ma coś w sobie że jak się poznaliśmy to wydawało nam się że znamy się całe życie. Taki magnetyzm, przyciąganie. Zdarza się codziennie że myślimy o tym samym - on coś mowi jak ja o tym pomyśle
  • Odpowiedz
@xena_x: @analna_dewastatorka @Georegik wiem, że to bait, ale serio widzę, ze nadanie siły kobietom tylko przysporzyło im kłopotów. Niestety nie potrafią z niej korzystać jak i przywilejów. Emocjonalne podejście do świata również nie ułatwia, bo napatrzą się na gowno-instagrama i dają wiarę jakimś luksusom. Ostatnio znalazłem świetny kanał Modern Women Archives i takie jak opka laski istnieją naprawdę xd Nie mogłem uwierzyć na początku, że takie laski w ogóle istnieją i
  • Odpowiedz
@xena_x: Za dużo kontaktu z ludźmi to ty chyba nie masz? Ocena wyglądu to czysto subiektywna sprawa, bo gust każdy ma swój, dla ciebie to 6, dla innej gorący przystojniak. Piszesz o swojej piękności, szukasz minimum 8/10 a jako 26 latka jeszcze z żadnym nie byłaś xD? To mam dla ciebie złe info, do 8/10 bardzo ci daleko bo takie laski nie narzekają na brak powodzenia a raczej zasyp dm'ów, ty
  • Odpowiedz
@xena_x:

Widziałam ostatnio ładną dziewczynę długie blond włosy, ładna buzia i ona całowała się z chłopakiem który był jej wzrostu, gruby, twarz ulana w tłuszczu... Naprawdę jestem załamana gdy widzę piękne kobiety z takimi brzydalami.

Ogólnie przeczytałem 2 twoje posty i to wygląda jak prowokacja trolla xd ale co mi szkodzi tą niecałą minutę nawet trollowi odpowiedzieć ;p
Może ceni sobie coś innego niż tylko wygląd? Wiem, że to może być
  • Odpowiedz