Wpis z mikrobloga

@grand_khavatari: To proste, ponieważ są zazdrosne.

Ukrainki, oprócz ukraińskich odpowiedniczek p0lek, są przeważnie ładniejsze i ubierają się kobieco czyt. obcasy, spódnice itp

Sprawia to wszystko że nawet te brzydsze, wydają się ładniejsze.
  • Odpowiedz
@grand_khavatari: nawet p0lki wiedza ze jezeli chodzi o urode to Ukrainki sa najladniejsze i to chyba w skali calego swiata. Wyobraz sobie ze jestes zawistnym Januszem a obok mieszka super bogaty, szanowany sasiad, kazdy go lubi, nic dziwnego ze Janusz sie #!$%@?.
  • Odpowiedz
@grand_khavatari: No tak było xd jescze powiedz, ze boimy się konkurencji na rynku pracy XD

Nie znam żadnego przypadku, że Ukrainka zabrała komuś faceta czy pracę XD wyjdź z piwnicy

Nie mam nic do kobiet z Ukrainy. Chodzę do salonu beauty, w którym pracują kobiety z Ukrainy.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus może chodzi o wizę/pobyt. Znam facetów, którzy mówili, ze randkowali z Ukrainkami i te chciały się tylko dobrze ustawić. Z tym, że to jest opinia facetów, a nie moja własna, więc niech pyta kolegów, a nie nas xD
  • Odpowiedz
@podomka: własnie w tym rzecz, naczytają się jakie to super kobiety, zostawią dla nich swoje obecne partnerki a potem się okaże że to pic na wodę i chcą wrócić ale ex nie pozwala im na to. Tylko że one już są stare i żaden na poziomie ich już nie chce a on sobie jeszcze kogoś znajdzie, nawet drugą Polkę.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus ja naprawdę mam niewielki kontakt z Ukrainkami i większość opinii dostaje właśnie od niebieskich. To niebiescy powtarzają, że Ukrainki lecą na kasę i chcą się ustatkować w Polsce. Ja nie mam zdania, bo żadnej bliżej nie poznałam xD
  • Odpowiedz
@podomka: mam żonę Ukrainkę (mnie się akurat fajna trafiła :D), znam bardzo wielu Ukraińców, i u nich jest totalnie inaczej pod względem światopoglądu. to jednak wschód. tam wciąż jest tak, że kobieta ma siedzieć w domu, albo pracować na siebie, a facet musi łożyć na rodzinę. u nas jest już bardziej europejsko, w sensie że dzielimy się wydatkami, możemy na coś wspólnie zbierać, i tak dalej. Ukraince nawet do głowy
  • Odpowiedz