Wpis z mikrobloga

@RandyBobandy: ja mam po drodze do domu cmentarz, siedziałem u rodziców jak morawiecycki na weekly stand upie ogłosił zamknięcie cmentarzy tuż przed swiętem zmarłych

15 minut pozniej takiego korku to nie widzałem tam nawet jak się #!$%@?ło 5 samochodów i dwa trupy były
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

ludzie skakali przez mury cmentarzy, żeby kwiatka położyć i znicza zapalić xD


@Ranger: Przecież to też śmieszne i tragiczne. Czy coś by się stało, gdyby zrobili to kiedy indziej? Babka z niebios by się ofuknęła? Ale 1 listopada i neuron activated, staying home was never an option.
  • Odpowiedz
@cichy-spokojny-grzeczny

Przecież to też śmieszne i tragiczne. Czy coś by się stało, gdyby zrobili to kiedy indziej? Babka z niebios by się ofuknęła? Ale 1 listopada i neuron activated, staying home was never an option.


Ale wiesz, że ludzie jeżdżą na groby nawet na drugi koniec Polski?
  • Odpowiedz
@RandyBobandy: idea była taka żeby ludzie nie jeździli po Polsce nie spotykali się z rodzinami jak to zwykle na zaduszki bywa. Można to jeszcze jako tako zrozumieć.
W praktyce jak to w Polsce bywa zamaist zalecenia które zrozumiałby każdy - odwiedzaj groby ale nie spotykaj sie w gronie rodziny - i jakiekolwiek zaufania władza-obywatel, zrobiono z ludzi idiotów którzy nie moga wejsc na cmentarz pod gołym niebem, albo do lasu xD.
  • Odpowiedz