Wpis z mikrobloga

@jezus_cameltoe 200m ścieżki, początek i koniec pod kątem 89° do jezdni, niespasowane studzienki, nierówna kostka brukowa, madki z wózkami dziecięcymi i tak można wymieniać. Jak się jest emerytem i jedzie wolniej od pieszych to można sobie jeździć tymi ścieżkami, jak ktoś jedzie minimalnie chociaż szybciej, to okazuje się, że więcej z tego problemów niż pożytku
  • Odpowiedz
200m ścieżki, początek i koniec pod kątem 89° do jezdni, niespasowane studzienki, nierówna kostka brukowa, madki z wózkami dziecięcymi i tak można wymieniać.


@SkorpionX: sorry, ale to nie jest absolutnie żadne usprawiedliwienie - jak mam dziurawą drogę, to nie wjeżdżam samochodem na chodnik, bo go niedawno zrobili i jest równy.

jak ktoś jedzie minimalnie chociaż szybciej, to okazuje się, że więcej z tego problemów niż pożytku


@SkorpionX:
  • Odpowiedz
@kompek akurat kulą w płot, bo każdy normalny kierowca jedzie slalomem omijając możliwie dziury, a nie na wprost wpadając w każdą jedną. A dostosowanie prędkości jak najbardziej jest zasadne, jak ktoś jedzie 50km/h rowerkiem to nie powinien jechać na tym samym pasie, co emeryci i matki z dziećmi tylko samochody.
  • Odpowiedz
@Niebadzksieciem jeśli masz na myśli obowiązek jazdy po ścieżce rowerowej/chodniku z dopuszczonym ruchem rowerowym to mam nadzieję, że jako kierowca jeździsz jak aniołek, nigdy nie przekraczasz prędkości, parkujesz zawsze w wyznaczonych miejscach, mieszcząc się w liniach, nigdy nie przejechałeś na chociażby żółtym świetle, a jako pieszy nawet w środku nocy na przejściu czekasz na zielone gdy nic nie jedzie ()

Uwierz mi, jeśli nie
  • Odpowiedz
jeśli masz na myśli obowiązek jazdy po ścieżce rowerowej/chodniku z dopuszczonym ruchem rowerowym to mam nadzieję, że jako kierowca jeździsz jak aniołek, nigdy nie przekraczasz prędkości, parkujesz zawsze w wyznaczonych miejscach, mieszcząc się w liniach, nigdy nie przejechałeś na chociażby żółtym świetle, a jako pieszy nawet w środku nocy na przejściu czekasz na zielone gdy nic nie jedzie ()


@SkorpionX: mniej więcej. Do
  • Odpowiedz
@SkorpionX: szkoda strzępić nerwów. Dla chłopa z samochodem każdy jest przeszkodą - ten co jedzie za szybko, ten co jedzie za wolno, co ma złą markę samochodu, autobus, wysiadanie na jezdni z tramwaju, pieszy, matki, dziadki i oczywiście ROWERZYŚCI. To raczej wynika z mentalności, niż z rozumu, że droga nie jest wyłącznie dla KRULA W AUCIE.
  • Odpowiedz