Wpis z mikrobloga

Rozwaliło mnie jak jakaś juleczka kelnereczka na tiktoku opowiadała że jak zaczynała pracę w gastro to bardzo zdziwiło ją jak łatwo jest dostać napiwek.. nie chodzi tyle o super obsługę i latanie nad klientami co głębokie spojrzenie w oczy facetowi i uśmiechnięcie się.

#tiktok #rozowepaski #gastronomia #przegryw #julka #logikaniebieskichpaskow
Vedar - Rozwaliło mnie jak jakaś juleczka kelnereczka na tiktoku opowiadała że jak za...

źródło: temp_file8385428902414535447

Pobierz

dajesz czasem napiwki ładnym kelnerkom?

  • tak 26.6% (21)
  • nie 73.4% (58)

Oddanych głosów: 79

  • 11
  • Odpowiedz
dajesz czasem napiwki ładnym kelnerkom?


Co mam zaznaczyć jak czasem dalej napiwki ale nie ma znaczenia czy ładna czy nie, czy to kelner. Czy nawet dostawca.
  • Odpowiedz
@Vedar: głupie pytanie. Daję i ładnym i brzydkim - zależy jak się starają i czy są sympatyczne. Takim co mają focha jakby pracowały za karę i przychodzą łaskawie po 10 minutach od zostawiania kart czy skończenia posiłku nic nie zostawiam.
  • Odpowiedz
@JackDaniels: po czym to wywnioskowałeś? Ja daję napiwek zawsze w moich ulubionych restauracjach, chyba że się pogorszy czas oczekiwania. Jeśli obsługa jest dbająca to większy. Ale spermienie napiwkami tylko dlatego, że ktoś jest ładny to patologia której nie pojmuję, a o to jest pytanie.
  • Odpowiedz
@JackDaniels: pytanie brzmi "dajesz napiwki ładnym" - czyli czy patrzysz na wygląd kelnerki podczas dawania napiwku. Gdyby pytanie brzmiało "dajesz napiwki pracowitym" to zaznaczyłbym tak, bo wtedy patrzę pod pryzmatem pracowitości i dbania. Tak to rozumiem xD
  • Odpowiedz