Wpis z mikrobloga

  • 2
@dozerman230 wyobraź sobie że ludzie mieli dość Platformy po 8 latach gdy nic nie zrobili i wybrali PiS a teraz znów platforma nic nie zrobi i będzie wielkie zdziwienie że wybrali tych samych i nic się nie zmieniło
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia: Ty a weź mi przypomnij inteligencie kiedy Kaczyński dotrzymał swojej obietnicy i obniżył ceny paliw o blisko połowę, gdy doszedł do władzy w 2015 roku? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak w 2022 roku cena ON za litr przekroczyła 8 zł i można było chociaż symbolicznie ją obniżyć zmniejszając podatki, to w TVP na okrągło emitowane były mądrości Magdaleny Ogórek, że jak paliwo stanieje to nam
Lambo994 - @eduardo-garcia: Ty a weź mi przypomnij inteligencie kiedy Kaczyński dotrz...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@Sprus: A co zrobił PiS chociażby w tej kwestii wałkowanego przez nich CPK w ciągu 8 lat? Przyjęli koncepcję budowy centralnego lotniska w listopadzie 2017 roku i od tej pory sprawując realnie władzę przez równiutkie 6 lat jedyne co im dobrze wyszło, to mapki symulacyjne puszczane na okrągło w TVP Info. Żeby ludzi wyjeżdżających najdalej do Powiatowego na targ zwodzić tym, że lada moment, lada chwila i to wielkie, nowoczesne
  • Odpowiedz
@89adr89: święte słowa, mam takiego jednego i zwyczajnie nie da się zamienić nawet zdania. I nawet nie chodzi o jakieś emocje, ale zwyczajnie tak nielogiczne odbijanie piłeczki, że trzeba czym prędzej przerywać rozmowę bo można zwariować. Jeden z ciekawych przykładów to jak napisał "Kim musieli być rodzice Tuska żeby dać mu takie imię" a sam synowi dał germańskie imię(Donald to imię celtyckie).
  • Odpowiedz
A co zrobił PiS chociażby w tej kwestii wałkowanego przez nich CPK w ciągu 8 lat? Przyjęli koncepcję budowy centralnego lotniska w listopadzie 2017 roku i od tej pory sprawując realnie władzę przez równiutkie 6 lat jedyne co im dobrze wyszło, to mapki symulacyjne puszczane na okrągło w TVP Info.


Piękny dowód świadomości jak wyglądają wielkie projekty infrastrukturalne. "A co to za problem zaprojektować, ja to bym od razu ze szwagrem!" Pięknie redukujesz dysonans poznawczy, bo prawda jest trudna do przełknięcia. "Po co lotnisko, skoro jest w Berlinie". Tak to wygląda. Wszystko jest ok, dopóki budujemy aquaparki i chodniki po wioskach. Gorzej jak mamy stanowić realną konkurencję.

Bo realnie tam nic nie było jeszcze porządnie przygotowane.


Ten
eduardo-garcia - >A co zrobił PiS chociażby w tej kwestii wałkowanego przez nich CPK ...
  • Odpowiedz
Ty a weź mi przypomnij inteligencie kiedy Kaczyński dotrzymał swojej obietnicy i obniżył ceny paliw o blisko połowę, gdy doszedł do władzy w 2015 roku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Problem w tym, że Kaczafi tego nie obiecywał, a wskazywał (pod publiczkę) ile z ceny benzyny to podatki. Rozumiesz różnicę? Tusk powiedział, że z dnia na dzień może to zrobić, a kilka miesięcy później twierdził już, że to nie jest zadanie premiera. To właśnie na takich jak ty żeruje ten typek. Zaprogramowani na emocje, gotowi przyjąć największą plwocinę na pysk i udawać, że pada deszcz.

Jak w 2022 roku cena ON za litr przekroczyła 8 zł i można było chociaż symbolicznie ją obniżyć zmniejszając podatki, to w TVP na okrągło emitowane były mądrości Magdaleny Ogórek, że jak paliwo stanieje to nam Czesi i Niemcy je wykupią
  • Odpowiedz
@dozerman230: Wyobraź sobię, że taki Obajtek dostanie jakiekolwiek głosy w takim Rzeszowie do eurokołchozu jak go fizycznie nawet w Polsce nie ma bo jest osrany komisji. Głosować na gościa co się boi stać na Polskiej ziemi.
  • Odpowiedz
  • 0
@Lambo994 Raczej dużo realizacji wielkich inwestycji nie wiesz co? Dla ciebie jak ma być budowa tu chłop idzie na pole z workiem cementu i zaczyna kopać. Obojętnie na czyim polu...
  • Odpowiedz