Wpis z mikrobloga

  • 2
@dozerman230 wyobraź sobie że ludzie mieli dość Platformy po 8 latach gdy nic nie zrobili i wybrali PiS a teraz znów platforma nic nie zrobi i będzie wielkie zdziwienie że wybrali tych samych i nic się nie zmieniło
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia: Ty a weź mi przypomnij inteligencie kiedy Kaczyński dotrzymał swojej obietnicy i obniżył ceny paliw o blisko połowę, gdy doszedł do władzy w 2015 roku? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak w 2022 roku cena ON za litr przekroczyła 8 zł i można było chociaż symbolicznie ją obniżyć zmniejszając podatki, to w TVP na okrągło emitowane były mądrości Magdaleny Ogórek, że jak paliwo stanieje to nam Czesi
Lambo994 - @eduardo-garcia: Ty a weź mi przypomnij inteligencie kiedy Kaczyński dotrz...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@Sprus: A co zrobił PiS chociażby w tej kwestii wałkowanego przez nich CPK w ciągu 8 lat? Przyjęli koncepcję budowy centralnego lotniska w listopadzie 2017 roku i od tej pory sprawując realnie władzę przez równiutkie 6 lat jedyne co im dobrze wyszło, to mapki symulacyjne puszczane na okrągło w TVP Info. Żeby ludzi wyjeżdżających najdalej do Powiatowego na targ zwodzić tym, że lada moment, lada chwila i to wielkie, nowoczesne przedsięwzięcie
  • Odpowiedz
@89adr89: święte słowa, mam takiego jednego i zwyczajnie nie da się zamienić nawet zdania. I nawet nie chodzi o jakieś emocje, ale zwyczajnie tak nielogiczne odbijanie piłeczki, że trzeba czym prędzej przerywać rozmowę bo można zwariować. Jeden z ciekawych przykładów to jak napisał "Kim musieli być rodzice Tuska żeby dać mu takie imię" a sam synowi dał germańskie imię(Donald to imię celtyckie).
  • Odpowiedz
A co zrobił PiS chociażby w tej kwestii wałkowanego przez nich CPK w ciągu 8 lat? Przyjęli koncepcję budowy centralnego lotniska w listopadzie 2017 roku i od tej pory sprawując realnie władzę przez równiutkie 6 lat jedyne co im dobrze wyszło, to mapki symulacyjne puszczane na okrągło w TVP Info.


Piękny dowód świadomości jak wyglądają wielkie projekty infrastrukturalne. "A co to za problem zaprojektować, ja to bym od razu ze szwagrem!" Pięknie
eduardo-garcia - >A co zrobił PiS chociażby w tej kwestii wałkowanego przez nich CPK ...
  • Odpowiedz
Ty a weź mi przypomnij inteligencie kiedy Kaczyński dotrzymał swojej obietnicy i obniżył ceny paliw o blisko połowę, gdy doszedł do władzy w 2015 roku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Problem w tym, że Kaczafi tego nie obiecywał, a wskazywał (pod publiczkę) ile z ceny benzyny to podatki. Rozumiesz różnicę? Tusk powiedział, że z dnia na dzień może to zrobić, a kilka miesięcy później twierdził już, że to nie
  • Odpowiedz
@dozerman230: Wyobraź sobię, że taki Obajtek dostanie jakiekolwiek głosy w takim Rzeszowie do eurokołchozu jak go fizycznie nawet w Polsce nie ma bo jest osrany komisji. Głosować na gościa co się boi stać na Polskiej ziemi.
  • Odpowiedz
  • 0
@Lambo994 Raczej dużo realizacji wielkich inwestycji nie wiesz co? Dla ciebie jak ma być budowa tu chłop idzie na pole z workiem cementu i zaczyna kopać. Obojętnie na czyim polu...
  • Odpowiedz