Wpis z mikrobloga

Polska polityka na Tik Toku LIVE / Komisja śledcza Jońskoego od kiełbas (Google: Joński kiełbasy), jest transmitowana również na Tik Toku. Gdyby ktoś chciał płynnie poogladać przez telefon jak 75—latek rozwałkowuje intelektualnie napastników. Pamiętajmy że jest to przede wszystkim kampania do europarlamentu Jońskiego, który chwilami przeistacza się w zwykłego chama byle potem się pisało gdziekolwiek nawet na Pudelku (zobaczmy czy mu to wujdzie na dobre, nie wiem. Sam jestem ciekaw. Zobaczymy po 9 czerwca). Ale kto ma czas powinien wysłuchać sobie całości. Można słuchać przez Polskie Radio 24 na ich stronie, nawet przy wygaszonym, zablokowanym ekranie telefonu, robiąc sobie co innego jednocześnie, ale można też oglądać na zorganizowanym przez kogoś z PO Tik Toku który linkuje:

https://vm.tiktok.com/ZGe48pcCm/

#polityka #lodz #dariuszjonski #waldemarbuda #lodzkie #wybory #tiktok

PS Joński to żadna lewica. Łódź po PRLu nie miała żadnego rzeczywiście lewicowego polityka w Parlamencie (Miller to też nie była lewica. Postkomunistyczne liberałki = Partia Żryć. Ja i moja baba = PŻJiMB w koalicji z Partią Co Nakradła Moja Matka To Nasze = CNMMTN)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach