Wpis z mikrobloga

#kanalzero #bekazpisu

Kiedy Kierwiński miał problem z z nagłośnieniem i tego samego dnia udowodnione zostało, że nie byl pijany. Mazurkowi nie przeszkadzało nagrać film "Tak piją polscy politycy" i dać Kierwińskiego na okładkę.

Kiedy dwoje radnych z PiS zagłosowało z koalicją dostaliśmy film pt "Korupcja polityczna po polsku" wiadomo że kiedyś to były negocjacje teraz mamy korupcję.

I nie zgadniecie jaki film nie powstał kiedy wyszedł gość z samego środka i powiedział jak ziobrysci ustawiali konkursy i dawali kasę swoim. Żeby być uczciwym trzeba dodać, że Mazurek już liznął temat FS. Po przeszukaniu domu Ziobry. Co prawda wziął go w obronę, że wejście do Ziobry to skandal i gdy ZP wróci do władzy to w ramach zemsty wejdą do domów Hołowni i Kosiniaka-Kamysza.

Stanowskiego rozgrzeszam, bo gdy Mraz zeznawał to był zajęty najważniejszym tematem dnia czyli umorzeniem sprawy Tomasza Lisa więc mogło mu umknąć defraudacja 280 000 000 zł.
rutkins - #kanalzero #bekazpisu 

Kiedy Kierwiński miał problem z z nagłośnieniem i t...

źródło: temp_file7125378605452866190

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
@Morguliusz: Tak k u r w a, po 1,5h człowiek trzeźwieje i nagle mówi normalnie xD To jest fizycznie niemożliwe, mówię to z doświadczenia własnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak i naukowego (do wytrzeźwienia potrzeba zdecydowanie więcej czasu).
Także póki co nie ma dowodu 100% na to, że był pijany, a ciężar udowodnienia spoczywa na oskarżającym. Także jakie są dowody oprócz tego, że jest nagranie, a to
jacek007g - @Morguliusz: Tak k u r w a, po 1,5h człowiek trzeźwieje i nagle mówi norm...

źródło: GMvLSIxXcAAR2OI

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Kaeltas
Sekciarz xd wali mnie Kierwiński. Gdy usłyszałem jego wystąpienie to pomyślałem co za idiota.
A) wywiady dla mediów normalne
B) 0 promili na komendzie
C) nikt z uczestników nie mówił że czuć było od niego alkohol a byki tam też pisowcy czy tv Republika

I mam u niego bana na X xd
rutkins - @Kaeltas 
Sekciarz xd wali mnie Kierwiński. Gdy usłyszałem jego wystąpienie...

źródło: temp_file394551547509895589

Pobierz
  • Odpowiedz