Wpis z mikrobloga

#kanalzero #bekazpisu

Kiedy Kierwiński miał problem z z nagłośnieniem i tego samego dnia udowodnione zostało, że nie byl pijany. Mazurkowi nie przeszkadzało nagrać film "Tak piją polscy politycy" i dać Kierwińskiego na okładkę.

Kiedy dwoje radnych z PiS zagłosowało z koalicją dostaliśmy film pt "Korupcja polityczna po polsku" wiadomo że kiedyś to były negocjacje teraz mamy korupcję.

I nie zgadniecie jaki film nie powstał kiedy wyszedł gość z samego środka i powiedział jak ziobrysci ustawiali konkursy i dawali kasę swoim. Żeby być uczciwym trzeba dodać, że Mazurek już liznął temat FS. Po przeszukaniu domu Ziobry. Co prawda wziął go w obronę, że wejście do Ziobry to skandal i gdy ZP wróci do władzy to w ramach zemsty wejdą do domów Hołowni i Kosiniaka-Kamysza.

Stanowskiego rozgrzeszam, bo gdy Mraz zeznawał to był zajęty najważniejszym tematem dnia czyli umorzeniem sprawy Tomasza Lisa więc mogło mu umknąć defraudacja 280 000 000 zł.
rutkins - #kanalzero #bekazpisu 

Kiedy Kierwiński miał problem z z nagłośnieniem i t...

źródło: temp_file7125378605452866190

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
@rutkins: obejrzyj te materiały, chociaż we fragmentach. np w tym o korupcji politycznej właśnie jest o tym ze kiedyś Kałuża to było #!$%@?ć Kałużę bo zmienił barwy klubowe po wyborach, a teraz nikt nie #!$%@? tych z Pisu którzy tak samo zrobili. presja była tak mała że nawet powszechnie nie są znane ich nazwiska, podczas gdy tego Kałużę to się postarali żeby został zapamiętany
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@stan-tookie-1

obejrzyj te materiały


Klauzula sumienia mi nie pozwala. Widziałem na zdjęciu Kałużę to domyśliłem się że o nim też wspomni. Co nie zmienia faktu że korupcja polityczna idealnie wpisywała się w narrację pisowcow.
  • Odpowiedz
@rutkins: ale nie wpisała się w narracje Budki, który chciał wieszać Kałużę i ozłocić tych z Pisu, za dokładnie to samo. i odwrotnie jak chodzi o pisowców, kiedyś im nie przeszkadzało wykupić gościa a teraz krzyczą że tak nie można.
  • Odpowiedz
Po drugie ma rację mówiąc że jakaś granicą została przekroczona gdy weszli do Ziobry.


@Martenzyt_waleczny: Dokładnie, policja nie może wejść i przeszukać bez zgody podejrzanego. Dlatego też z reguły przestępcy dowody zabroni trzymają w domu, do którego nie wpuszczają policji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kiedy Kierwiński miał problem z z nagłośnieniem i tego samego dnia udowodnione zostało, że nie byl pijany.


@rutkins: Po tym przestałem czytać xDDDD Uśmiechaj się dalej i wierz we wszystko, co pan Kierwiński i spółka powie i pokaże, bo to musi być prawda.
  • Odpowiedz
@rutkins: Nie wiem za bardzo co ten wpis ma udowadniać. Kanał zero to prywatne media, które tworzą materiały wg własnego uznania i każdy który choć trochę łączy kropki wie, że politycznie im nie po drodze z rządzącą koalicją.
Do Gazety Wyborczej też masz pretensje, że piętnują i wyszydzają krzyż i katolików a ekscytują się tęczową flagą i lgbt?
  • Odpowiedz