Wpis z mikrobloga

Jakie auto w przedziale cenowym około 50-60k (najlepiej z salonu) jest warte uwagi? Chodzi o najzwyklejsze auto miejskie, mały silnik, bez bajerów, ważne żeby same auto było małe. Patrzyłem na Fiata 500 i suzuki swift, czy coś jeszcze jest dostępne w takiej cenie?

#samochody #motoryzacja #auto
  • 32
  • Odpowiedz
akie auto w przedziale cenowym około 50-60k (najlepiej z salonu)


@lol3pdg: kia picanto z poprzedniej serii jest za 60k, pewnie golas no ale warto poszukać u dealera jak chcesz.
  • Odpowiedz
Swift. Można teraz dorwać rabacik bo chyba od lipca wchodzi nowy model. W środkowym wariancie jest już fajnie wyposażony. Sporo miejsca w środku prosta konstrukcja. Jedyne co to warto zainwestować w zabezpieczenie podwozia woskiem.
  • Odpowiedz
  • 0
@goferek: Tu chodzi o najzwyklejsze auto, prawdopodobnie da się takie kupić, to auto dla emeryta, wiem, że trochę lepsze auta to dopier od 90k startują ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Swift. Można teraz dorwać rabacik bo chyba od lipca wchodzi nowy model.


@PanMinister:

Tylko gdzie? Pytałem w salonie i cena trochę wyższa od fiata 500
  • Odpowiedz
@lol3pdg Ciotka miesiąc temu kupiła rocznik 23 z placu w wersji premium plus z manualem za 70k. Niższa wersja kosztowała coś koło 65. A masz auto autentycznie czteroosobowe, pięciodrzwiowe i z bagażnikiem na coś więcej niż plecak.
  • Odpowiedz
@lol3pdg Za 50k-60k nie kupisz ŻADNEGO auta z salonu, Swift będący i tak jednym z najtańszych aut to 80k, podobnie najtańszy chińczyk (MG ZS). Jeszcze miesiąc-dwa temu były Mitsubishi Space Star z rocznika 2023 za 58k ale już się dawno skończyły, ewentualnie za 60 kilka możesz jeszcze upolować podstawowe Picanto z 2023, o ile znajdziesz i Ci za tyle sprzedadzą
  • Odpowiedz
Jakie auto w przedziale cenowym około 50-60k (najlepiej z salonu) jest warte uwagi? Chodzi o najzwyklejsze auto miejskie, mały silnik, bez bajerów, ważne żeby same auto było małe. Patrzyłem na Fiata 500 i suzuki swift, czy coś jeszcze jest dostępne w takiej cenie?


@fajfusiarz: Space star, mega polecam. Do tego ma chyba ciekawe finansowanie 50% wpłata własna, 50% kredyt 0%
  • Odpowiedz