Wpis z mikrobloga

Jakie auto w przedziale cenowym około 50-60k (najlepiej z salonu) jest warte uwagi? Chodzi o najzwyklejsze auto miejskie, mały silnik, bez bajerów, ważne żeby same auto było małe. Patrzyłem na Fiata 500 i suzuki swift, czy coś jeszcze jest dostępne w takiej cenie?

#samochody #motoryzacja #auto
  • 32
  • Odpowiedz
@WykopanyDzon: tce 0.9 litra XD trzy kolory do wyboru, kołpaki, środek czarny, pas bez regulacji wysokości, szyby tylne w korbie, radio. To już mój passat z 2008 roku na lepsze wyposażenie Xd
  • Odpowiedz
@lol3pdg: FIAT 500 SERIA 6 Collezione 1.2 8v 69KM rocznik 2019, 4 cylindry, pali w mieście 8-8.5 litrów - wiem bo kupiłem żonie.
Nie ma on żadnego związku z niskim spalaniem.
Małe, więc zaparkujesz wszędzie, ale z wysiadaniem, tj. otwarciem drzwi, nie jest już kolorowo, bo są wielkie, do wsiadania z tyłu. Poza tymi mankamentami świetny pojazd.
W standardzie masz 9 poduszek powietrznych - sprawdzone info.
jack_ - @lol3pdg: FIAT 500 SERIA 6 Collezione 1.2 8v 69KM rocznik 2019, 4 cylindry, p...

źródło: IMG_9472

Pobierz
  • Odpowiedz
Ja jako drugie kupiłem dacie spring. Przedlift z salonu z dotacja wyszedł 33k brutto. Zasięg 200km, jazda za darmo. Warunki są 2 - dom z miejscem do ładowania i drugie auto na dłuższe trasy. Ogólnie jestem mega zadowolony, bo spring bezobsługowy całkowicie.
  • Odpowiedz