Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ej wczoraj stała się alarmująca rzecz.

Moja #rozowypasek podczas naszych rozmów wieczornych po moim komplemencie powiedziała mi, że marzy jej się, by kolesie też tak do niej mówli i, bo nie czuje się wcale atrakcyjna (jest atrakcyjna obiektywnie, koledzy mi zazdroszczą).

Czerwona lampka mi się zapaliła. Jesteśmy razem od liceum, mamy dom, dziecko i takie coś.

Mamy dostęp do swoich tel., z nikim nie pisze nigdzie, nie ma tinderów i innych. Czasem loguję się w pracy na kamerkę w domu, to jest z dzieckiem. Sama jeździ jedynie do sklepu.

Boję się jednak na przyszłość. Może przecież otworzyć swojego instagrama, dodać coś bardziej hot, kolesie zaczną pisać, ona nie zna atencji od kogoś innego niż ja, więc może się zachlysnąć i bum - zdrada gotowa. Nie z wyrachowania, tylko z poczucia swieżości.

Nie mam już wiele do zaoferowania i to jest problem. Wyglądam dobrze, nie czuje się cipą ale no po prostu jestem od wielu lat ten sam. Seks spoko, nawet po dziecku, choć trudniej ogarnąć czas, relacja tez spoko. Tylko tutaj kjest redflag.

Dziś to "marzenie" ale to marzenie o sliniących się do niej typach moze byc podstawą złych rzeczy w przyszłości i rodzinnego dramatu.

Jak reagować? Jak to zgasić nim się rozpali? Ja rozumiem, ze atencja u kobiety musi się zgadzać i obecnie bliżej jej do wiernej kury domowej ale jak odpali instagrama na grubo, to może byc różnie a cuckiem nie zamierzam być. Pytam poważnie, zeby się potem nie żalić, że mam rogi i że walczę w sądzie o dziecko.

#zwiazki #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Spróbuj porozmawiać z nią o jej uczuciach, aby dowiedzieć się, skąd bierze się potrzeba dodatkowej atencji. Ważne jest, aby czuła się doceniona w waszym związku. Daj jej też więcej przestrzeni ()
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Where kontekst? Jaki to był komplement? Rozumiem, że w intymnej sytuacji. Z pewnością co jakiś czas otrzymuje dłuższe spojrzenie lub uśmiech od innych mężczyzn, ale rzadkością jest, że w randomowej sytuacji otrzymuje się komplementy.
  • Odpowiedz
by kolesie też tak do niej mówli i, bo nie czuje się wcale atrakcyjna


@mirko_anonim: jeśli kobieta tak myśli, to znaczy że ma problemy które powinien rozwiązać psychiatra albo psycholog
  • Odpowiedz
że przez swoje skrzywienia trzymasz swoją Różową w złotej klatce i


@xentropia: typiara ma ewidentne problemy emocjonalne (normalni ludzie nie potrzebujących dodatkowemu agencji od obcych), a ty obwiniasz mężczyznę, bo sobie coś ubzdurałaś?
  • Odpowiedz
@user_no_4 obserwowanie na kamerce co robi druga dorosła osoba, jeśli nie jest się zatrudnionym jako ochrona, nie jest normalne ¯_(ツ)_/¯
A co do "typiary" skoro był to jednorazowy tekst i nic innego nie wskazuje na szukanie atencji, to równie dobrze może być to słabo sformułowana myśl.
  • Odpowiedz
obserwowanie na kamerce co robi druga dorosła osoba, jeśli nie jest się zatrudnionym jako ochrona, nie jest normalne ¯(ツ)


@xentropia: o tej kamerce różowa napewno wie, skoro jest dziecko i zapewne służy do monitorowania mieszkania czy młodemu nic się nie dzieje
Zupełnie normalne. Dużo ludzi tak robi. XXI wiek.

Serio bronisz dorosłej kobiety która narzeka że obce typu nie śliną się do niej?

Przecież to jest tak niepoważne, że
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): zapewne czuje odjezdzajacy pociag, ile ma lat, ile ty?
kobiety maja teraz nieskonczone poklady atencji od facetow, ot wystarczy ze wstawi swoje foty na insta czy tinder.
mocno uzalezniajace a szczegolnie dla kobiety ktora wczesniej tego nie miala, szczegolnei na taka skale. wyobraz sobie ze nagle dziesiatki, setki kobiet zaczynaja do ciebie pisac, prawic komplementy, oferowac nawet bezposrednio spotkania itp. wsrod nich sporo przecietnych ale trafiaja sie naprawde
  • Odpowiedz
Nie mam już wiele do zaoferowania i to jest problem


@mirko_anonim: bzdura. masz wiele do zaoferowania i nie wychodź z inicjatywą przegrywa.
po pierwsze zapytaj czy twoja atencja jej już nie wystarcza i dlaczego zależy jej na opinii innych mężczyzn?

@kabotyno zależy co rozumiemy jako przestrzeń a przede wszystkim jak partnerka OP rozumie przestrzeń ;)

Generalnie głowa do góry, dorośli jesteście i porozmawiajcie. Jeżeli zdecyduje się dowalić Ci rogi to i
  • Odpowiedz
Może przecież otworzyć swojego instagrama, dodać coś bardziej hot, kolesie zaczną pisać, ona nie zna atencji od kogoś innego niż ja, więc może się zachlysnąć i bum - zdrada gotowa.


@mirko_anonim: Zyjemy w takich czasach, że jak kobieta zechce cię zdradzić, to ty pojedziesz na wieczór do kumpla, a ona w tym czasie zainstaluje Tindera w kilka minut znajdzie kolesia, który po nią przyjedzie, zapłaci za obiad w restauracji, wyrucha i
  • Odpowiedz
alarmujące jest, że przez swoje skrzywienia trzymasz swoją Różową w złotej klatce i sprawdzasz na kamerce czy nie wychodzi pod Twoją nieobecność ¯(ツ)


@xentropia: Wiadomo, kobiety są święte i w ogóle nie robią tak samo. Nie są zazdrosne i nie prowadzą śledztwa co robi ich facet. ¯(ツ)
  • Odpowiedz