Wpis z mikrobloga

pamiętam, jak kiedyś pojechałem 100km pociągiem do baby, którą poznałem na #tinder. wtedy jeszcze pisanie "dam więcej info po 16" to nie był żart ani bajt. dodałem zdjęcie jak siedzę w pociągu. zanim dojechałem, zobaczyłem, że dużo ruchu spowodował ten wpis. dojechałem na miejsce i normalnie wbiłem do niej do domu, poznałem jej dwie siostry. siedziałem sobie w jej pokoju a ona poszła po jakieś jedzenie do kuchni. to se myślę 'zobaczę jaka inba na mirko'. napisałem wtedy komentarz, że 'jestem właśnie u niej w domu, więcej info dam po 16' a wykopki do mnie pisali, że "TAK, TY DEBILU, SIEDZISZ U NIEJ W DOMU I PISZESZ POSTY NA MIRKO, IDŹ Z TYM BAJTEM BAJKOPISARZU". potem byłem jeszcze raz u niej i tym razem zostałem na noc (ale bez żadnego ruchańska). a na koniec rozeszliśmy się bo poszła na studia do innego miasta. po całym wydarzeniu ostał się tylko screen z pasty o mnie (picrel), bo wpisy usunąłem, bo wtedy jeszcze myślałem, że coś z tego będzie i się bałem, że może to zobaczyć. fajna to była dziewczyna, ciekawe jakby się potoczyło moje życie, gdyby nam się udało #feels #randkujzwykopem #gownowpis #zalesie
wankstain - pamiętam, jak kiedyś pojechałem 100km pociągiem do baby, którą poznałem n...

źródło: 442686191_431322649855728_8071164294842923181_n

Pobierz
  • Odpowiedz