Wpis z mikrobloga

@MajorKusiol: spoko , rozwalajacie rynek matrymonialny jeszcze bardziej ...
Faceci beda licytować kto da wiecej aż dojdziemy do totalnych absurdów w której za rozmowę z kobieta trzeba będzie jej płacić
  • Odpowiedz
@Maxior99: karta uno. Akurat bycie sponsorem w takiej sytuacji nie psuje rynku. To było od zawsze. Co psuje rynek, to social media, rozwój internetu, łatwość zarobku. Bo taka laska musi się starać by sponsor był zadowolony. A tutaj ma armię ludzi bez godności. Ja mimo różnych etapów bycia przegrywem, nigdy nie upadłem i nie upadnę tak nisko. A płacić... Żyjemy w czasach masowego dodruku i inflacji, nie widzę nic złego
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: nie no ja doskonale wiem ,że hajs malo znaczy w dobie masowego dodruku
Natomiast tak - to jest absurd ,że teraz faceci beda licytowac się kto wykupi lepsze wakacje i będzie mocniej nadskakiwał...
Laski nie muszą się o nic starać bo po co?
Nic tylko doić stulejarzy
  • Odpowiedz
@Maxior99: różnica jest taka, że ja płacę za konkretne usługi w takim przypadku. Płacę za codzienne lodziki, popuszczanie kuciapy, masaże. W zamian oferuję fajną atmosferę i all inclusive przez 2 tygodnie. Deal deal. Byłbym tym, co mówisz, gdybym pojechał z dziunią i dał jej wolną rękę. Ja mówię o tym, że WYMAGAŁBYM codziennego polerowania berła rano i dwóch keksów dziennie.

Top nie jest absurd. Tak to wyglądało zawsze. Jest chętny,
  • Odpowiedz
@Maxior99: ale czego mam wymagać Miras, jak ja jadę z laską na wakacje? XD Co najwyżej połykania i mocniejszego masowania konkretnej partii mięśni XD. I to nawet nie różową, tylko panną, której jedynym zadaniem jest uprzyjemnienie wyjazdu dla mnie?
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: faceci dosłownie niczego nie wymagają
Sponsorują w ogóle nie artykułując oczekiwań wobec tego sponsoringu
Rynek matrymonialny w tej chwili to jedna wielka licytacja w której faceci pozbawiają się jakiejkolwiek godności
Następnym krokiem będzie płacenie kobietom pieniędzy żeby wyjść z nimi na spacer czy kawę
  • Odpowiedz
@Maxior99: no to to już było ponad 10 lat temu miras. W sensie było dość częste, teraz jest powszechne. Masz rację mówiąc, że faceci do tego doprowadzili. No ale mówię, moja umowa z taką julką to co innego niż związek.
  • Odpowiedz