Wpis z mikrobloga

#bekazpisu #polityka #sejm zeznania Mraza z wczoraj i publikacja Onetu z dziś w tej samej sprawie to idealne obrazki tego, jakim środowiskiem jest pis. Od lat mówi się, że sam Kaczyński swoich ludzi trzyma w ryzach poprzez podsłuchy, donosy i haki. Teraz się okazuje, że podobnie wygląda to u jego koalicjantów - duszą się we własnym sosie, kręcą wały ale też trzymają na siebie kwity xD naprawdę nie wiem jak ktoś może nie widzieć tego, jak cały ten obóz zjednoczonej Prawicy miał jedynie na celu uczynienie z państwa prywatnej własności, tam poza tym nie ma nic. Żadnej więzi, wspólnych przekonań, sympatii, wizji czy chęci rozwoju państwa. Byle samemu się ustawić, a cała reszta to związek z konieczności. Nie mam wątpliwości, że jak prokuratura mocniej nadepnie na jaja to nagle Szmatecki, Woś, Kanthak, Kaleta, Ozdoba i Romanowski sami zaczną się domagać dowodów na chorobę Zera xD pięknie to będzie wyglądać jak sami zaczną sobie do gardeł skakać. Aaaa i mam nadzieję, że szybko Sakiewicza też wyjaśnia. Niech spaślak wyje w pispublice, że szkalujoooo wolne media xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 6
@ghostek @D00D00 niekoniecznie musi mieć coś na samego Kaczyńskiego. Wystarczy, że zebrał kwity na pokaźną grupe jego akolitów. Na działki Morawieckiego, szkodnicze działanie Macierewicza, wille Czarnka, interesy Obajtka etc. Wszystkie takie ataki to też ciosy w Kaczyńskiego. Zabieranie mu silnych sprzymierzeńców to odbieranie władzy.
  • Odpowiedz
@ghostek: Kaczyński jest starym pierdzielem, ale nie jest aż tak głupi na jakiego wygląda. Doskonale wie, że PiS musi bronić SuwPol, bo inaczej wszyscy zaczną na siebie sypać. I nie muszą to być duże afery, samochód tutaj, mieszkanie tam, ale od setek takich spraw mogą się kompletnie rozlecieć.
  • Odpowiedz