Wpis z mikrobloga

Myślę nad tym aby zrobić takie zestawienie wszystkich festiwali aby policzyć która edycja miała w teorii najlepszy lineup. Trzeba byłoby wziąć sobie kapele i sprawdzać na Spotify ilość słuchaczy a następnie wszystko dodać. A NASTĘPNIE podliczyć każdy festiwal i zobaczymy #polandrock #woodstock Ale nie chce mi się tego robić.
  • 10
  • Odpowiedz
@Megasuper np. dla mnie taki wskaźnik (ilość odsłuchań na spotify) byłby bezużyteczny. Wygrywałyby edycje woodstocka gdzie było najwięcej mainstreamowych zespołów.
Czy według Ciebie np. taka Sanah, która ma grube miliony na Spotify byłaby czymś na co wieloletni woodstockowicze by poszli? Nie wydaje mi się. Trzeba znaleźć inny wskaźnik zajebistości, np. ile sumarycznie zebrało się ludzi biwakujących czy coś tego typu.
  • Odpowiedz
  • 0
@DEMONzSZAFY No nie jest to idealny wskaźnik. Ale co nieco nam powie. Można jeszcze wziąć pod uwagę zdobyte nagrody Grammy xD a przy okazji sprawdzić jak bardzo festiwal odchodzi od punku i metalu który kiedyś królował a teraz to jakieś #!$%@? wie co mary spolski
  • Odpowiedz
a przy okazji sprawdzić jak bardzo festiwal odchodzi od punku i metalu który kiedyś królował a teraz to jakieś #!$%@? wie co mary spolski


@Megasuper: to jest jedyne co ci się uda ustalić, bo jak się okaże, że metalowo-punkowe edycje miały mniej słuchaczy/fest to wyjdzie, że Owisak idzie w dobrą stronę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Megasuper: Powiem więcej, ten wskaźnik byłby szczególnie oszukany. Jest wiele zespołów które znane są z jednego hitu. Zobacz np Mr Zoob. 250 tys słuchaczy w miesiącu - niby nie tak dużo ale to i tak wynika z jednej piosenki która powstała kilkadziesiąt lat temu. Survivor ma jedną piosenkę świetnie znaną "Eye of the Tiger" i cyk 11 mln. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teoretycznie mógłby patrzeć na
  • Odpowiedz
@Megasuper @Umeraczyk @DEMONzSZAFY
Jak zwykle ta sama gwardia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

metalowo-punkowe edycje

Nie bez powodu wcześniej nie jeździłem. Wcześniej mocno byłem w pop zapatrzony a woodstock wydawał mi się zbyt hardcorowy. Teraz dla mnie jest prawie dobrze ale tych którzy wcześniej kultywowali, teraz uważają ten festiwal za popierdółkę. Najgorsze tylko że nie da się wszystkim dogodzić, tzn da się... W zasadzie wystarczyło dać
  • Odpowiedz
@barto142: tez nie lubię growling, wole punkowe darcie lub thrashowe, ostatnio dużo stonera doomu czy jakiejś cosmic fuzz psychodelic słucham ;) a dęciami są zahebiste w ska i bluesie
  • Odpowiedz